×

Umieściła wiadomość na szybie samochodu, aby uratować umierającego męża

Mąż Jennifer, Peter umierał. Potrzebował nerki, ale nie było ani dawców, ani bliskiej ich perspektywy. Chwytając się ostatniej nadziei Jennifer umieszcza wiadomość na swoich samochodzie. Napis głosił iż szuka nerki dla męża, podała również grupę krwi i numer telefonu.

dawca nerki (4)

Para podzieliła się wspólną historią z lokalnymi gazetami i tak poznali Kelly. Miała taką samą grupę krwi jak mężczyzna. Gdy zobaczyła trzy córki małżeństwa poczuła, że to przeznaczenie.

dawca nerki (2)

„Mój ojciec zmarł kiedy byłam mała. Chorował odkąd miałam 5 lat. Wiedziałam jak oni się muszą czuć. Moja nerka nosi jego nazwisko.”

Kelly nie wahała się długo. Zadzwoniła pod podany numer. Peter podniósł słuchawkę i 10 minut później miał wylew.

dawca nerki (3)

Dla Kelly nie było to łatwe, ale nie zamierzała zrezygnować. Peter walczył o życie, ale w końcu wszystko miało się szczęśliwie skończyć. Mężczyzna i Kelly pomyślnie przeszli przez operację.

dawca nerki (5)

Dziś Peter myśli o Kelly jak o swojej siostrze. Oboje są związani bezcennym darem życia. To co Kelly zrobiła dla małżeństwa jest najwspanialszą rzeczą jaką można sobie wyobrazić.

Ocaliła Petera i oddała go trzem córkom oraz żonie Jennifer. Rodzina jest dozgonnie wdzięczna za ten czyn i traktuje Kelly jak jednego z członków.

dawca nerki (1)

Mimo iż przed zabiegiem byli obcymi osobami, Kelly nie żałuje swojej decyzji i cieszy się, że pomogła Peterowi i stała się częścią jego rodziny.

Może Cię zainteresować

zamknij