×

Rosati pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym. Ale to mistrz drugiego planu kradnie całą uwagę

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z plaży. Uwagi nie przykuwa jednak jej świetna pociążowa figura, a mistrz drugiego planu! Trzeba przyznać, że trudno się nie uśmiechnąć, patrząc na tę fotografię. ?

Aktorka jest już w Los Angeles

Weronika odkąd została mamą, cały swój wolny czas poświęca uroczej córeczce Elizabeth. Na jej instagramowym profilu co chwilę możemy zobaczyć piękne fotografie z chwil spędzanych razem z malutką. Gwiazda ma za sobą bardzo trudny, ale i pracowity okres, więc nic dziwnego, że potrzebuje odpoczynku. Wyjechała właśnie do Los Angeles i to z tego miejsca pochodzą jej ostatnie, piękne zdjęcia.

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z plaży z los angeles

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z plaży

Jak doskonale widać na fotografii z plaży, aktorka chętnie łapie promienie kalifornijskiego słońca wraz z małą Elizabeth. Ostatnie zdjęcie gwiazdy w stroju kąpielowym zwróciło jednak szczególną uwagę internautów. Jeśli myślicie, że chodzi o doskonałą figurę Weroniki po ciąży, to jesteście w błędzie. Na fotografii pojawił się pewien pan. Jeden z tych, których nazywamy „mistrzem drugiego planu”.

Zresztą zobaczcie sami:

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z plaży

Wiecie o co chodzi? ? Zwróćcie uwagę na mężczyznę, który wchodzi do wody z nieco obsuniętymi kąpielówkami. Fani Weroniki od razu zauważyli:

Czy temu Panu w tle widać d.. ? ?

Mistrz drugiego planu z dekoltem hydraulika

Polecane

Może Cię zainteresować