×

Była żona Cezarego Pazury ma już 48 lat. Właśnie ogłosiła, że jest w ciąży!

48-letnia Weronika Marczuk w ciąży? Tak! Była żona Cezarego Pazury spodziewa się dziecka. Celebrytka pochodzi z Ukrainy i swego czasu była bardzo aktywna w polskim show biznesie. Wzięła np. udział w popularnym show TVN-u „Taniec z gwiazdami” i oceniała uczestników „You can dance”. W pewnym momencie jednak słuch o niej zaginął. Ale teraz znów piszą o niej wszystkie media w naszym kraju!

Kariera i życie osobiste

Weronika Marczuk w rzeczywistości nazywa się Ołena Marczuk. Przyjechała do naszego kraju z Kijowa, gdy miała 20 lat. W roku 1995 została żoną Cezarego Pazury. Był to ślub cywilny. Z kolei w 2003 para ślubowała sobie przed ołtarzem. Jednak już w 2007 roku doszło do głośnego rozwodu.

Te przykre przeżycia w sferze osobistej, nie przeszkodziły jednak Weronice w robieniu kariery. Celebrytka została jurorką w popularnym tanecznym show „You can dance” i współprowadzącą talk-show „Miasto kobiet”. Z kolei w roku 2011 wystąpiła w 13. edycji „Tańca z gwiazdami”. Zajęła wówczas 3. miejsce! Już rok później razem z Rafałem Maserakiem wygrała Taneczny Turniej Gwiazd Elixa 2012. To był ostatni raz, kiedy stało się o niej głośno w pozytywnym kontekście.

Po tym na bardzo długi czas zniknęła z polskiego show-biznesu. Niestety, jej nazwisko kojarzono już tylko z bardzo głośną aferą korupcyjną.

Weronika Marczuk w ciąży

Weronika Marczuk w ciąży!

Teraz 48-letnia Weronika Marczuk zostanie mamą! Mimo że wie już o tym od bardzo dawna, dopiero teraz postanowiła podzielić się tą informacją. Aktualnie jest w 6. miesiącu ciąży. Portal Fakt24.pl poinformował właśnie, że rozmawiał z menadżerem gwiazdy, a ten oficjalnie potwierdził, że to prawda.

Weronika świetnie się czuje i jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej córeczka. Nie ukrywa, że od zawsze pragnęła dziecka i teraz czuje w sercu ogromną wdzięczność za tak wspaniały dar

Szczęśliwym tatą jej dziecka jest wieloletni partner. Uradowani rodzice znają już płeć maleństwa i również postanowili podzielić się tą wiadomością. Myślą już także nad imieniem i mają pewien typ…

Jeszcze nie podjęli decyzji, jak nazwą córeczkę, ale biorą pod uwagę imię Ania

Marczuk w ciąży

Weronika Marczuk w ciąży prosi o spokój

Weronika Marczuk rozmawiała również z dziennikarzami portalu Plejada.pl. Za jego pośrednictwem postanowiła zaapelować do mediów, aby nie zakłócały jej spokoju w czasie ciąży.

Na tym etapie bardzo muszę dbać o spokój emocjonalny oraz o siebie, dlatego też dziękując za życzliwe zainteresowanie, proszę o bezpieczny czas do rozwiązania ciąży

Pozostaje nam więc jedynie pogratulować, spełnienia jednego z największych marzeń Weroniki!

zamknij