×

Wanna z hydromasażem zabiła mężczyznę. Przeraźliwe krzyki słyszało całe osiedle!

Całe osiedle słyszało przeraźliwe krzyki. Sąsiedzi nie spodziewali się, że parę domów dalej doszło do straszliwej tragedii. 70-latka zgniotła wanna!

Wanna z hydromasażem zabiła mężczyznę

Był pochmurny poranek w angielskiej dzielnicy Mangotsfield w Bristolu. Przed godziną 9:30 przyjechał pod jeden z domów dźwig. Transportował luksusową wannę z masażem dla jednego z mieszkańców. Niestety, doszło do potwornej tragedii.

źródło: facebook.com

Podczas gdy dźwig opuszczał ładunek z wanną do ogrodu, na dole stał Michael Burcombe. Ładunek spadł na niego, przygniatając go w całości. Choć obsługa dźwiga natychmiast zadzwoniła po pogotowie, to mężczyzna nie miał żadnych szans. Gigantyczna wanna dosłownie zmiażdżyła jego ciało.

źródło: zdjęcia sąsiadów

73-latek, który zginął w tym okropnym wypadku był szefem firmy transportowej. Prawdopodobnie do transportu wanny użył własnego sprzętu i mógł nagiąć przepis BHP.

Mężczyzna osierocił troje dzieci.

Michael Burcombe zginął na miejscu

Poważne obrażenia, jakich doznał po zderzeniu ze spadającą wanną, zabiły go w parę sekund. Rzecznik brytyjskiej policji zdradził, że bliscy ofiary natychmiast poinformowali ich o zdarzeniu. Dyrektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz policjanci rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie.

Może Cię zainteresować

zamknij