×

Kondycja jej skóry była w fatalnym stanie. Przestała się myć z nadzieją, że jej to pomoże

Choroba skóry potrafią być bardzo uciążliwe z wielu powodów. Przez schorzenie nie tylko drapiemy się czy też czujemy dyskomfort, ale również spada nasze poczucie własnej wartości i często czujemy się gorsi od innych. Jedną z tego typu chorób jest egzema, która potrafi być szczególnie nieznośna – zwłaszcza kiedy jej skutki są widoczne na twarzy.

Ona coś o tym wie…

26-letnia Laurie od dawna zmaga się z walką o normalny wygląd. Niestety, zapalenie nieustępujące zapalenie wierzchnich warstw skóry sprawia, że jest to praktycznie niemożliwe. Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka, ponieważ zrogowaciały naskórek obejmuje nie tylko obszar ciała dziewczyny, ale również i przede wszystkim jej twarzy. To z kolei odbieraj jej poczucie pewności siebie.

Próbowała praktycznie wszystkiego

Laurie próbowała już dosłownie wszystkiego, co mogłoby jej pomóc w walce ze zmianami na skórze. Przerzuciła się nawet na weganizm, co niestety okazało się być zupełnie nietrafionym rozwiązaniem. Problem powrócił bowiem ze zdwojoną siłą. Kiedy nic nie przynosiło efektu, Brytyjka postanowiła poeksperymentować z higieną – o ile w ogóle można tak powiedzieć, bowiem znacznie ograniczyła kontakt z wodą.

26-latka codziennie tylko przemywa skórę. 2-minutowy prysznic bierze jednak tylko raz w tygodniu. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania, czego dowodem są poniższe zdjęcia

Polecane

Może Cię zainteresować