×

Fani wciąż wytykają Ewie nadwagę. Farna nie wytrzymała i wyraziła jasno swoje zdanie

Farna już od jakiegoś czasu słynie z pełnych kształtów. Fani niejednokrotnie zarzucali jej, że powinna zrzucić kilka kilogramów. Co na to Ewa? Wielokrotnie wyrażała znudzenie powtarzającymi się w kółko pytaniami o wagę. Wiele razy apelowała również, aby ludzie nie skupiali się na jej wyglądzie. Prośby Ewy najwyraźniej nie pomogły, co finalnie doprowadziło do „wybuchu”. Na Instagramie Farna wystosowała krótkie oświadczenie, w którym wyrzuciła z siebie, co o tym wszystkim myśli. Jej zdaniem „ideał piękna nie jest jeden”. Ciężko się z nią nie zgodzić, prawda?

Odpowiedź Ewy

Gwiazda na spotkanie z dziennikarzami, które miało miejsce po konferencji ramówkowej Polsatu, włożyła seksowny garnitur, który wyjątkowo mocno podkreślał biust. Jak w wielu innych przypadkach, tak samo i w tym, niektórzy krytykowali ją za tak odważną kreację. Reakcja fanów sprawiła, że Farna postanowiła nie pozostawiać sprawy bez echa i do fali hejtu odniosła się na Instastories.

Instagram/ewa_farna93

Będę za zdrowe samopoczucie, pokochanie siebie i dystans walczyć, dopóki mi sił starczy. Niezależnie od tego, ile będę ważyła, czy mniej, czy więcej, trzeba mieć do tego zdrowe podejście. By pokazać dziewczynom, że ideał piękna nie jest jeden i ważne jest, by czuć się sama ze sobą dobrze. A przede wszystkim, nie budować swojej wartości na opiniach innych, bo tylko wtedy cię nie zrujnują

Gwiazda ma swoje zdanie

Ewa od lat podchodzi z dystansem do tego, co zarzucają jej fani. Ma swoje własne zdanie, o czym głośno mówi, a jednocześnie daje hejterom do zrozumienia, że nie da wejść sobie na głowę. Tak trzymać!

Może Cię zainteresować

zamknij