×

Agnieszka Chylińska wyznała, dlaczego tak bardzo schudła. Wygląda już niepokojąco

Agnieszka Chylińska kocha metamorfozy i widać to na przestrzeni jej lat w pracy w mediach. Niekiedy kusiła seksapilem, a innym razem pokazywała swoją mocniejszą naturę. Tym razem można mówić o pewnym eklektyzmie i połączeniu tych dwóch stylów. Z jednej strony koronki i sukienki, a z drugiej strony irokez i kolorowe włosy.

Jednak nie to skupia uwagę jej fanów. Ci, którzy lubią artystkę, niepokoją się jej nagłą zmianą wagi

Agnieszka Chylińska schudła – i to naprawdę dużo, co widać w programach na żywo oraz licznych koncertach. Nie ma śladu po pełniejszych kształtach. Wiele osób uważa, że to wynik zajmowania się trójką dzieci, a inni uważają, że wokalistka sama narzuca sobie restrykcyjną dietę.

O wagę Agnieszki niepokoił się kiedyś nawet Kuba Wojewódzki, ale niewiele mu zdradziła

Dopiero nieco więcej powiedziała Magdzie Mołek – być może dlatego, że to rozmowa z kobietą?

W czasie wywiadu Agnieszka Chylińska zdradziła, że sama sobie narzuca pewne sprawy

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę

Zaprzeczyła także, żeby korzystała z pomocy trenera personalnego, bo uważa, że nie ma takiego, który by się sprawdził w tej roli w zetknięciu z wokalistką.

Czy Waszym zdaniem ta przemiana jest na plus?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij