in ,

Wacław Warchoł ma już 27 lat. Poznalibyście serialowego brata Uli Brzyduli?

Pierwszy odcinek „Brzyduli” został wyemitowany na antenie TVN 10 lat temu. Bohaterowie serialu błyskawicznie zdobyli sobie sympatię widzów, czy przejawiało się wysoką oglądalnością. Główną rolę Uli Cieplak grała Julia Kamińska, której kariera z każdym kolejnym dniem nabierała tempa. Dzisiaj jednak nie o niej lecz o Wacławie Warchole, który dorastał na oczach widzów jako skromny, młodszy brat tytułowej „Brzyduli”. W sympatycznym chłopcu kochało się niegdyś tysiące nastolatek.

Wacłar Warchoł dzisiaj
UdostępnijImgur

Od tamtych czasów minęły już jednak lata, a bohater serialu zmienił się nie do poznania. Jak dziś wygląda?

Wacław Warchoł w przeciwieństwie do swojej koleżanki z planu (serialowej siostry) nie wykorzystał swoich przysłowiowych „pięciu minut” sławy. Kiedy więc „Brzydula” zniknęła z ekranów, zniknął na jakiś czas ze świata show-biznes. W między czasie grał jeszcze w takich serialach jak „M jak miłość” czy „Hotel 52”. Wystąpił nawet na większym ekranie w filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, gdzie pokazał się w całkiem nowej odsłonie.

Wacław Warchoł dzisiaj
UdostępnijImgur

Wacław Warchoł dzisiaj ma już 27 lat i w niczym nie przypomina nieśmiałego chłopaka, którym niegdyś zachwycały się nastolatki

Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż może zachwycać swoją urodą. Aktor bowiem zmężniał, wyprzystojniał i niewykluczone, że sięgnie po tytuł najprzystojniejszego aktora młodego pokolenia.

Wacław Warchoł dzisiaj
UdostępnijImgur

Poznalibyście go?

Źródło: teleshow.wp.pl, teleshow.wp.pl | Fotografie: imgur.com