×

Szokujące odkrycie w trakcie opróżniania szamba! Operator był przerażony tym co odkrył

W trakcie pracy operator szambowozu dokonał makabrycznego odkrycia. W szambie znajdowały się ludzkie zwłoki! Na miejscu jest już policja.

W szambie znaleziono ludzkie zwłoki

14 lutego w godzinach porannych operator szambiarki wybierał jedno z szamb na terenie miejscowości Strużka w powiecie w zachodniopomorskim. W trakcie pracy rura do odciągania nieczystości zablokowała się i mężczyzna myślał, że to wina zawartości zbiornika. Nie pomylił się, jednak u wylotu rury ujrzał ludzkie szczątki. Natychmiast poinformował policję o swoim znalezisku.

Na miejscu wspólnie z prokuratorem policja zabezpieczyła miejsce znalezienia zwłok. Według nieoficjalnych ustaleń portalu newslubuski.pl zwłoki należą do mieszkańca Strużki, który zaginął kilka lat temu.

Wymagane były dodatkowe czynności, aby wydobyć zwłoki z szamba, o czym poinformowała mł. asp. Sylwia Betka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim:

Na miejsce wezwano policjantów, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora. Część szamba trzeba było rozebrać, aby wydobyć szczątki na powierzchnię. Zwłoki decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do sekcji.

Obecnie trwają działania mające na celu ustalenie tożsamości ofiary oraz sposobu w jaki zwłoki dostały się do szamba.

Źródła: gazetalubuska.pl, wiadomosci.radiozet.pl, wiadomosci.wp.pl, www.newslubuski.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij