×

Viki Gabor pokazała filmik. Fani bardzo zmartwili się tym, co zobaczyli

Viki Gabor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Pomimo tego, że ma 15 lat wygląda jak dojrzała kobieta. Dziewczyna coraz częściej zaskakuje fanów swoim wyglądem. Ostatnio Viki Gabor pokazała filmik w świątecznej scenerii. Komentujący mieli podzielne zdania co do nagrania gwiazdy. O co poszło?

Viki Gabor pokazała filmik

Viki Gabor w 2019 roku była finalistką drugiej edycji The Voice Kids. W 2020 roku wydała debiutancki album „Getaway”. Bez wątpienia odd swojego debiutu bardzo się zmieniła. Często krytykowano ją za wygląd: mocny makijaż czy wyraziste stylizacje. Dziewczyna ma dopiero 15 lat, a wyglądem przypomina bardziej dojrzałą kobietę, a nie nastolatkę. W rozmowie z o2.pl, przyznała, że lubi eksperymentować z modą i cały czas szuka swojego stylu. Jednocześnie podczas telewizyjnych koncertów kieruje się wskazówkami stylistów.

Na przełomie kilku lat młoda wokalistka zdobyła duże grono fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej losy. Artystka często dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Gwiazda prezentuje tam swoje stylizacje i ciekawe metamorfozy. Nie brakuje ujęć z życia prywatnego w domowym zaciszu. Ostatnio Viki Gabor pokazała filmik, na którym wraz z bliskimi piecze świąteczne pierniczki. Niektórzy byli w lekkim szoku, a inni wyraźnie zmartwieni. Co takiego zaprezentowała młoda gwiazda?

@vikigaborofficial Feeling the Christmas already 🥹 @Mela Mela #fyp #dlaciebie ♬ All I Want for Christmas Is You – Mariah Carey

„Viki, wszystko z tobą w porządku?”

Wokalistka podzieliła się krótkim nagraniem, w którym razem z przyjaciółkami do piosenki „All I Want For Christmas Is You” przygotowywały świąteczne pierniczki. „Już czuję święta” – napisała Viki Gabor pod udostępnionym nagraniem.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci mieli podzielone zdania. Sporo osób było zachwyconych świątecznym klimatem, jaki zgotowała im Gabor. Komentujący zwrócili uwagę także na wygląd gwiazdy, a w szczególności jej paznokcie. Niezadowolona część stwierdziła, że jest o wiele za wcześnie na takie przygotowania.

Wszystko ok? Grudzień dopiero się zaczął.

Viki, wszystko z tobą w porządku?

Za szybko, jeszcze jest czas.

– komentowali niezbyt zadowoleni fani.

Oczywiście byli też i tacy którym spodobało się świąteczne wydanie gwiazdy.

Piękne paznokietki

Cudowne pierniki świąteczne

niebanalne, twórcze, kreatywne

Czuje vibe świąt

Bez wątpienia grudzień to dobry czas na rozpoczęcie planowania świąt. A takie nagrania pozwalają nam wprowadzić się w świąteczny klimat.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Instagram/TikTok (miniatura wpisu), Tik Tok
0
Would love your thoughts, please comment.x