×

Po 44 latach małżeństwa wzięli rozwód. Patrząc, jak się zmieniła, żałuje, że odszedł

W Stanach Zjednoczonych średnio co 13 sekund dochodzi do kolejnego rozwodu. Przerażające, prawda? Jedną z osób, która rozstała się ze swoim mężczyzną po 44 latach małżeństwa, jest Vicki. W konsekwencji kobieta została sama z bagażem trudnych doświadczeń i bez wiary, że ma przed sobą przyszłość u boku innego mężczyzny – w końcu nie umawiała się na randki odkąd skończyła 18 lat, a sama myśl o tym, była dla niej przytłaczająca. Pewnego dnia powiedziała jednak sobie dość i stwierdziła, że musi zawalczyć o lepsze jutro. Dziś wie, że podjęła wtedy najlepszą z możliwych decyzji.

Zgłosiła się do „The Makeover Guy”, Christophera Hopkinsa, w nadziei, że poczuje się lepiej

Po tym, jak Vicki porzucił mąż, postanowiła zadbać o swój wygląd zewnętrzny i odzyskać wiarę w siebie. W tym celu zgłosiła się do „The Makeover Guy”, Christophera Hopkinsa, w nadziei, że poczuje się lepiej. Mężczyzna posiada salon urody w Minneapolis, a na swoim kanale, gdzie publikuje niesamowite przemiany ludzi, zgromadził ponad 34000 subskrypcji. Te liczby mówią same za siebie. Vicki wierzyła, że umiejętności Christophera tchną w nią drugie życie. I słusznie, bowiem The Makeover Guy uwielbia udowadniać swoim klientom, że nowa fryzura może wyglądać o niebo lepiej niż poprzednia.

Youtube

Niesamowita metamorfoza Vicki

Kiedy Vicky zaczyna opowiadać swoją historię, łzy same napływają jej do oczu. Co na to Christopher, który przyczynił się do metamorfozy? Próbował uspokoić swoją klientkę podkreślając, że łzy to nic innego, jak pozytywne uwolnienie energii, po czym zabrał się do roboty. Już wtedy wiedział, że będzie w stanie sprawić, aby Vicki poczuła się dużo lepiej. Nie mylił się.

Niesamowitą metamorfozę Vicki możesz zobaczyć poniżej. Dzięki niej nasza bohaterka z pewnością wejdzie w nowy etap życia z uśmiechem na twarzy

Polecane

Może Cię zainteresować