×

Rodzice podają swojej malutkiej córeczce viagrę. Tak kazali im lekarze

Annie Nilsson i Jared Fowler byli wniebowzięci, gdy na świecie pojawiła się ich córka, Elodie. Wrócili do domu, ciesząc się swoim małym cudem. Nie trwało to jednak długo. Niespodziewanie coś złego zaczęło dziać się z ich pierwszym dzieckiem.

Dziewczynka zaczęła puchnąć, wymiotować i miała biegunkę. Również pojawił się problem z jej rozwojem. Rodzice bali się o każdy dzień…

Lekarze nie mieli dla nich dobrych wiadomości. Ich najdroższe dziecko cierpi na obstrukcję żył limfatycznych jelit („Intestinal Lymphangiectasia”). Osłabia się cały organizm, a maleństwo jest narażone na to, że płyn rozlewa się po jego ciele, ponieważ żyły nie są szczelne.

Lekarze starali się ze wszystkich sił znaleźć lek, który pomógłby małej Elodie.

I udało się! Trzeba podawać jej leki zawierające Sildenafil, który jest główną substancją czynną w Viagrze. To dość zadziwiło rodziców, ale zawierzyli osobom, które znają się na tym, co robią.

Lek oczywiście znany jest większości jako środek pomagający w zaburzeniach erekcji, ale okazało się, że pomaga także ludziom cierpiącym z powodu chorób limfatycznych.

W życiu nie pomyślałabym, że mam podać mojemu dziecku viagrę. To brzmiało jak nieśmieszny żart…

Niestety, kiedy zaproponowano lekarstwo, ubezpieczenie Elodie odmówiło zapłaty za leki

Potrzebują aż 16 tysięcy dolarów, aby móc leczyć małą Elodie. Nie mają takich funduszy, dlatego założyli stronę, na której zbierają pieniądze na potrzebne leki. Do tej pory udało im się zebrać 6 tysięcy. Wierzą, że zbiorą całą kwotę i Elodie będzie mogła żyć w spokoju i zdrowiu.

Mamy ogromną nadzieję, że rodzice zbiorą całą kwotę i Elodie wygra z chorobą. Wierzymy także w ludzi wielkiego serca, którzy pomogą dziewczynce

Może Cię zainteresować