×

Patryk Vega w nowym zwiastunie „Pętli” pokazał PRAWDZIWE SEKSTAŚMY?!

Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy w nowym zwiastunie filmu „Pętla”? Reżyser już wcześniej oznajmił, że dysponuje autentycznymi nagraniami z seksafery na Podkarpaciu.

Nowy film „Pętla”

Film „Pętla” zainspirowany został tzw. aferą podkarpacką, czyli tysiącami kompromitujących nagrań z udziałem biznesmenów i polityków, zarejestrowanych w sieci agencji towarzyskich. W produkcji śledzić będziemy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci z Ukrainy, Żeni i Alexa. Dzięki uzyskanym od nich informacją oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody funkcjonariusz szybko awansuje i zostaje oficerem Centrum Biura Śledczego. Pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.

Za reżyserię odpowiada Patryk Vega. W rozmowie z Super Expressem zdradził, że do współpracy przy filmie pozyskał wszystkich „kluczowych uczestników afery”:

Film jest oparty na faktach. Opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować. Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów – bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera „Cygana”. Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami.

Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy
Twitter

Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy?!

Twórca opublikował w sieci kolejną zapowiedź „Pętli”, którą zatytułował „Afera Podkarpacka” – Dokument Patryka Vegi, ODCINEK 1: „SEKSTAŚMY”. W krótkim filmiku wypowiada się m.in. siostra Dawida Kosteckiego, Estera, a także właściciele nocnych klubów. Vega prowadzi również rozmowę z oficerem CBŚP, Danielem Śnieżkiem.

Czy w nowej zapowiedzi Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy? Wszystko na to wskazuje! Na filmiku widać różnych mężczyzn z prostytutkami, jednak trudno stwierdzić, kto na nich występuje.

„Pętla” zadebiutuje w kinach 4 września 2020 roku. Poniżej można obejrzeć wspomnianą zapowiedź.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy
Instagram
Źródła: www.radiozet.pl, www.spidersweb.pl, www.se.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij