×

Vega obraża Wojewódzkiego. Znany reżyser nazwał dziennikarza „pajacem”

Patryk Vega nigdy nie gościł i nigdy nie zagości na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego? W jednym z ostatnich wywiadów Vega obraża Wojewódzkiego, nazywając znanego dziennikarza „pajacem” i „klaunem”.

„Miłość, seks & pandemia”

W miniony piątek miała miejsce premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. „Miłość, seks & pandemia”.

Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią COVID-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym

– pisze o filmie Kino Świat.

W najnowszej produkcji Vegi wystąpiła m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i to w bardzo odważnej roli. Jak się niedawno okazało, Radzio wyraził na to zgodę pod warunkiem, że będzie mógł wziąć udział w wybieraniu filmowego kochanka dla Małgosi!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Wywiad z Patrykiem Vegą

Z związku z pojawieniem się nowego filmu i jego promocją, Patryk Vega był gościem podcastu Żurnalisty. Podczas wywiadu został poruszony temat Kuby Wojewódzkiego, który jakiś czas temu miał stwierdzić, że nigdy nie zaprosi do swojego show Patryka Vegi. Tymczasem reżyser przyznał, że był już wielokrotnie zapraszany do programu, ale za każdym razem odmawiał. Nie wyklucza również, że być może właśnie dlatego dziennikarz TVN oznajmił publicznie, że nigdy nie zaprosi kontrowersyjnego reżysera.

Zapraszał mnie chyba z 10 razy. Co roku mnie próbuje zaprosić. Może teraz tak powiedział, bo go olałem z 10 razy. Zapraszał mnie na pewno więcej niż pięć razy do swojego programu. Były takie podchody i ja powiedziałem, że nigdy tam nie pójdę. Może teraz odwraca kota ogonem

– powiedział podczas wywiadu z Żurnalistą Patryk Vega.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Vega obraża Wojewódzkiego

Reżyser został spytany o to, dlaczego nie chce pójść do Wojewódzkiego. Vega miał na to krótką odpowiedź. Jego zdaniem, wizyta u znanego dziennikarza „nie spełnia dla niego funkcji użytkowej”.

Ja też jednak nie lubię rozmawiać z pajacami. Muszę mieć poczucie merytorycznej rozmowy. Jestem w stanie znokautować każdego boksera, ale nie potrafię się komunikować z klaunem

– tymi słowami zamknął temat Patryk Vega.

Kim jest Patryk Vega?

Patryk Vega urodził się 2 stycznia 1977 roku w Warszawie. Już jako mały chłopiec interesował się kinem i montażem. Mało kto wie, że jako nastolatek został wpisany do polskiej księgi rekordów Guinnessa jako najmłodszy twórca grafiki komputerowej.

Patryk Vega studiował socjologię na specjalizacji medialnej w Collegium Civitas w Warszawie. Pracę magisterską obronił na kanwie serialu dokumentalnego pt. „Prawdziwe psy”, którego był reżyserem.

Jako scenarzysta zadebiutował w 1998 roku, realizując serial „Pierwszy milion”. W 2005 r. stworzył film „Pitbull”, który okazał się być furtką do wielkiej, medialnej kariery Patryka Vegi. Inne znane filmy reżysera to m.in. „Ciacho” (2010), „Botoks” (2017), „Kobiety mafii” (2018), „Polityka” (2019) czy „Small World” (2021).

Od 2010 roku Patryk Vega jest żonaty z Katarzyną Słomińską. Ma troje dzieci: córkę i synów – bliźniaków.

Źródła: rozrywka.wprost.pl, Żurnalista - Rozmowy bez kompromisów
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij