×

Vanessa Bryant opłakuje córkę. Jest w rozpaczy ponieważ już nigdy jej nie zobaczy

Vanessa Bryant oddała hołd swojej zmarłej córce, Giannie, po jej tragicznej śmierci. Nastolatka zginęła w wypadku helikoptera wraz ze swoim ojcem, słynnym koszykarzem – Kobe Bryantem.

Ogromna tragedia

Kobe i Gianna zginęli w katastrofie helikoptera 26 stycznia. Ojciec i córka byli wśród dziewięciu ofiar, które zginęły, kiedy prywatny helikopter rozbił się na zboczu wzgórza w Calabasas w Kalifornii. Była gwiazda Lakersów miała 41 lat, a Gianna 13. Nieżyjący gracz NBA pozostawił córki Natali, 17 lat, Biankę, 3 lata i Capri, 7 miesięcy. Opłakuje go również żona, którą poślubił w kwietniu 2001 roku.

Vanessa Bryant opłakuje córkę

W szkole tragicznie zmarłej Gianny urządzono spotkanie, mające na celu oddanie hołdu dziewczynce i godne pożegnanie. Wiele osób nie rozumie dlaczego musiało dojść do tej tragedii. Vanessa Bryant również nie może pogodzić się ze stratą córki. Na instagramie podzieliła się swoimi odczuciami:

Moja Gianna. Boże, tęsknię za tobą. Miałem szczęście, że budziłam się, widząc twoją wspaniałą twarz i niesamowity uśmiech przez 13 lat. Chciałbym, żeby tak było do ostatniego tchu. Mama kocha cię nieskończenie

Musi żyć dla córek

Vanessa nie komentowała tego co się stało, aż do 26 stycznia. Postanowiła przerwać milczenie:

 „Moje dziewczyny i ja chcemy podziękować milionom ludzi, którzy okazali wsparcie i miłość w tym okropnym czasie. Dziękuję za wszystkie modlitwy. Zdecydowanie ich potrzebujemy. Jesteśmy całkowicie zdruzgotani nagłą utratą mojego uwielbianego męża, Kobe – niesamowitego ojca naszych dzieci; i moja piękna, słodka Gianna – kochająca i cudowna córka oraz niesamowita siostra Natalii, Bianki i Capri. ”

 

Źródła: www.usmagazine.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij