×

Przyjaciółki pokłóciły się o wkładki higieniczne. „Nie miałam pojęcia, że kobiety tak robią”

Temat wkładek higienicznych powinien być bliski każdej kobiecie. Jednak okazuje się, że ta kwestia nadal nie jest do końca wyjaśniona. Nie wszystkie kobiety wiedzą, jak i kiedy z nich korzystać. Codzienne używanie wkładek higienicznych wywołało sporo zamieszania na jednym z forów. Internautka szukała zrozumienia, ale delikatnie mówiąc, zdania pań w tej były dość mocno podzielone.

Nie wszyscy wiedzą, jak korzystać z wkładek i podpasek

Wychowanie do życia w rodzinie to ważny przedmiot, jednak w wielu szkołach dość mocno kuleje. Uczniowie nie chcą na nie chodzić, bo nie zadowala ich ani program, ani ewentualni prowadzący. Jednak takie historie pokazują, jak bardzo jest istotny. I nie chodzi tutaj tylko o edukację seksualną. Nie w każdym domu młoda dziewczyna może porozmawiać z mamą czy siostrą o kwestiach intymnych.

Wydaje się, że każda kobieta powinna wiedzieć wszystko o środkach higienicznych. Niestety czasem jest zupełnie inaczej. Pewna internautka przeprowadziła ze swoją bliską koleżanką rozmowę, która mocną ją zaskoczyła.

Jej przyjaciółka codziennie nosi wkładki higieniczne

Przez wyznanie przyjaciółki zwątpiła, że żyje w XXI wieku. Jej teorią podzieliła się na forum Reddit:

Nigdy nie pomyślałam, że ktoś tak robi i to, co teraz napiszę, jest dla mnie zupełną nowością. Rozmawiałam wczoraj z przyjaciółką na dość intymne tematy i powiedziała, że codziennie przykleja do bielizny wkładkę higieniczną. I tak, od kiedy skończyła 15 lat.

Nie znam nikogo innego, kto tak robi i nigdy nie przyszło mi to do głowy. Dlatego powiedziałam, że to dla mnie spore zaskoczenie. Wtedy ona się oburzyła, nazwała mnie burdaską i stwierdziła, że właśnie tak postępuje każda zadbana kobieta. Naprawdę? Z niecierpliwością czekam na wsze odpowiedzi i przemyślenia

Codzienne używanie wkładek higienicznych podzieliło kobiety

Post najwyraźniej zaskoczył również inne internautki. Większość z nich także nie podejrzewała, że ktoś może codziennie korzystać z wkładek:

Z waszej dwójki to chyba ona jest brudaską. Coś mi mówi, że nosi wkładki, żeby nie musieć regularnie prać bielizny

Bardzo szkodliwe dla środowiska i własnego zdrowia. Wkładki nie oddychają tak jak bielizna, więc zwiększają ryzyko zakażenia.

O mój Boże, trzeba naprawdę obawiać się własnej pochwy, żeby dostać aż takiej obsesji. Nie widzę powodu, żeby obklejać się wkładkami i podpaskami, kiedy nie mam okresu

wkładka higieniczna

Twitter

Jednak pod postem wypowiedziało się także kilka pań, które codziennie używają wkładek:

Nie wszyscy tak robią, ale to nic dziwnego. Ja noszę codziennie i zmieniam je kilka razy w trakcie dnia. Dzięki temu czuje się świeżo

Ja też zawsze mam awaryjnie wkładkę lub podpaskę. Szczerze mówiąc, po prostu nie lubię uczucia brudnej bielizny

Używam ich codziennie i nie wyobrażam sobie tego nie robić. Przyzwyczaiłam się do nich tak bardzo, że bez czuję się naga

Uważacie, że codzienne używanie wkładek higienicznych to coś normalnego?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij