×

22-latka jest uzależniona od opalania. Nieznajomi biorą ją za czarnoskórą

Hannah Tittensor wzniosła uzależnienie od opalania na zupełnie nowy poziom. Jej uwielbienie dla opalenizny może zapędzić ją do grobu, ale 22 latka nie zamierza przestać. Jej skóra jest tak ciemna, że wiele osób jest przekonanych, że jest czarnoskóra. Wszystko przez solarium i niebezpieczne zastrzyki.

Uzależniona od opalenizny

Uzależnienie 22-latki z Belfastu zaczęło się jeszcze, gdy była nastolatką. Wtedy zapewniała sobie opaleniznę samoopalaczami, ale nie była zadowolona z efektu.

W końcu poznała swojego chłopaka, który pokazał jej solaria. Później brat opowiedział im o melanotananie – w dużym skrócie to środek, który działa jak samoopalacz w zastrzykach.

Używa niebezpiecznych substancji i solarium

Substancja, którą codziennie wstrzykuje sobie Hannah i jej chłopak jest bardzo niebezpieczna.

Powoduje zaburzenia pracy układu pokarmowego i hamuje apetyt. Efekty uboczne doskonale widać po ciele 22-latki.

Hannah kompletnie nie dba o to, że nałóg może doprowadzić ją do śmierci. 3 razy w tygodniu przez 15 minut korzysta z łóżka opalającego. To może doprowadzić do raka skóry.

W jej rodzinie było już wiele przypadków nowotworów, także czerniaka. Jednak dziewczyna stwierdza, że chce skupić się na swoim wyglądzie teraz i nie obchodzi jej przyszłość.

Stała się obiektem krytyki internautów

Hannah Tittensor z Belfastu wystąpiła ostatnio w programie „Hooked On The Look”. Zapewniała wówczas widzów, że nie chce by brano ją za czarnoskórą, po prostu lubi być ekstremalnie opalona.

Niektórych to nie przekonuje i oskarżają dziewczynę, że przywłaszcza sobie cudzą kulturę. Twierdzą, że specjalnie udaje czarnoskórą, co w ich mniemaniu jest przejawem rasizmu.

Polecane