×

TVN przestrzega przed złym wpływem youtuberów na dzieci. Znany vloger sparodiował program

Lord Kruszwil odpowiedział na materiał wyemitowany w programie „Uwaga!” w dosyć nietypowy sposób. Zrobił parodię produkcji TVN, w której prowadzący ostrzegał przed szkodliwym wpływem youtuberów na najmłodszych. Młody infuencer zarzucił stacji m.in. demoralizację młodzieży.

Dzieci w sieci

25 lutego wyemitowano odcinek „Uwagi” pod tytułem „Dzieci w sieci”. W programie rozmawiano o negatywnym wpływie internetowych gwiazd na ich nieletnich fanów. Przestrzegano przed szkodami, jakie mogą wyrządzić najmłodszym tzw. patostreamerzy. W dyskusji wzięła udział m.in. aktorzy Julia Wróblewska i Tomasz Oświeciński.

Odpowiedź youtubera

Dzień później w sieci pojawiła się parodia programu. Marek Kruszel postanowił odnieść się do zarzutów TVN-u robiąc własną „Uwagę”. Wyemitowany w telewizji materiał bardzo dotknął jednego z najmłodszych i najbardziej znanych polskich youtuberów o pseudonimie „Lord Kruszwil”, dlatego zdecydował się na medialny rewanż.

Mocne zarzuty

Kruszel uważa, że sama stacja demoralizuje młodzież. Zarzuca im również propagowanie negatywnych zachowań w emitowanych paradokumentach, gdzie pokazywane są sceny seksu, próby gwałtów czy szkolnych bójek.

Przerażające fakty

W nagraniu youtubera wzięło udział wielu nastolatków, którzy trzymali przed sobą kartki z wydrukowanymi komentarzami, jakie umieszczają młodzi ludzie pod paradokumentami udostępnianymi w Internecie przez stację TVN.

Jak stwierdza jeden z rozmówców Kruszwila:

To co robi TVN jest bardzo nieodpowiedzialne z ich strony

„Uwagę” Kruszwila obejrzano już ponad milion razy na jego kanale na YouTube!

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=0W4eR3_04UQ

TVN nie odniósł się do sprawy

Może Cię zainteresować

zamknij