Kategorie Gwiazdy

TVN przestrzega przed złym wpływem youtuberów na dzieci. Znany vloger sparodiował program

Lord Kruszwil odpowiedział na materiał wyemitowany w programie „Uwaga!” w dosyć nietypowy sposób. Zrobił parodię produkcji TVN, w której prowadzący ostrzegał przed szkodliwym wpływem youtuberów na najmłodszych. Młody infuencer zarzucił stacji m.in. demoralizację młodzieży.

Dzieci w sieci

25 lutego wyemitowano odcinek „Uwagi” pod tytułem „Dzieci w sieci”. W programie rozmawiano o negatywnym wpływie internetowych gwiazd na ich nieletnich fanów. Przestrzegano przed szkodami, jakie mogą wyrządzić najmłodszym tzw. patostreamerzy. W dyskusji wzięła udział m.in. aktorzy Julia Wróblewska i Tomasz Oświeciński.

Odpowiedź youtubera

Dzień później w sieci pojawiła się parodia programu. Marek Kruszel postanowił odnieść się do zarzutów TVN-u robiąc własną „Uwagę”. Wyemitowany w telewizji materiał bardzo dotknął jednego z najmłodszych i najbardziej znanych polskich youtuberów o pseudonimie „Lord Kruszwil”, dlatego zdecydował się na medialny rewanż.

TVN przestrzega przed złym wpływem youtuberów na dzieci. Znany vloger sparodiował program

Mocne zarzuty

Kruszel uważa, że sama stacja demoralizuje młodzież. Zarzuca im również propagowanie negatywnych zachowań w emitowanych paradokumentach, gdzie pokazywane są sceny seksu, próby gwałtów czy szkolnych bójek.

Przerażające fakty

W nagraniu youtubera wzięło udział wielu nastolatków, którzy trzymali przed sobą kartki z wydrukowanymi komentarzami, jakie umieszczają młodzi ludzie pod paradokumentami udostępnianymi w Internecie przez stację TVN.

Jak stwierdza jeden z rozmówców Kruszwila:

To co robi TVN jest bardzo nieodpowiedzialne z ich strony

„Uwagę” Kruszwila obejrzano już ponad milion razy na jego kanale na YouTube!

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=0W4eR3_04UQ

TVN nie odniósł się do sprawy