×

Jej 6-miesięczna córeczka topiła się w wannie. Ona w tym czasie przeglądała Facebooka

Na dzieciaki oko trzeba mieć cały czas. Wystarczy chwila, aby doszło do tragedii. Właśnie tak było w tym przypadku. 6-miesięczna dziewczynka zmarła, ponieważ jej mama nie dopilnowała jej. Sprawę wciąż bada policja w Tel Awiwie.

Zostawiła dziecko samo

Brytyjska rodzina pojechała na urlop do Tel Awiwiu. Miało to miejsce jeszcze w lipcu 2018 roku, ale historia ujrzała światło dzienne dopiero teraz. 6-miesięczna dziewczynka kąpała się, a w tym czasie mama nie pilnowała jej, a przeglądała Facebooka. Kiedy w końcu zainteresowała się dziewczynką, było już za późno.

W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala

Malutka Naomi została przewieziona do szpitala. Jej stan był poważny. Doszło do niedotlenienia mózgu i niemowlę znajdowało się w śpiączce. Niestety, po 7 dniach dziewczynka zmarła.

Na początku kłamała

Matka dziewczynki została zatrzymana. Według jej pierwotnej wersji wyszła z łazienki do toalety. W toku śledztwa na jaw wyszło jednak, że kłamała. Po złożeniu zeznań zarekwirowano jej telefon. Teraz kobieta czeka na proces. Jej adwokat podkreśla, że jest zdruzgotana całą sytuacją.

Polecane

Może Cię zainteresować