×

Tata chorej dziewczynki zgolił głowę, by dodać jej otuchy i przy okazji nauczyć ważnej lekcji

Rodzice zrobią wszystko, by ich dziecko zawsze było szczęśliwe i niczego mu nie brakowało. Nie ma rzeczy, której by nie poświęcili dla ich dobra. Bezwarunkowa miłość nie zna granic i każdy rodzic doskonale wie o czym mowa.

Z pewnością tak było w przypadku Dave Sylvaria. Dla swojej córki Riley zrobiłby wszystko, by tylko móc zobaczyć uśmiech na jej buzi.

Dlatego, kiedy dowiedział się, że Riley nie jest szczęśliwa, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Nie miał zamiaru pozwolić, by drobnostka przeszkodziła dziewczynce cieszyć się życiem.

Opublikowany przez Chelseę Sylvarią Niedziela, 14 sierpnia 2016

Pewnego dnia matka z córką w żartach wymieniały kogo kochają najbardziej. Kiedy Riley zapytała, czy jej mama się kocha, usłyszała odpowiedź twierdzącą.

Później Chelsea zapytała czy Riley również się kocha, dziewczynka jednak zasmuciła się i cicho zaprzeczyła. Zdenerwowana kobieta zapytała dlaczego, jednak już znała odpowiedź.

„Nie kocham, bo nie mam włosów.” – Riley cierpi na łysienie, choć ma zaledwie 6 lat.

Chelsea później opowiedziała mężowi o przykrej rozmowie z córką. Ojciec natychmiast postanowił zareagować.

„Moja kochana, wiesz, że mama i tata kochają cię najbardziej na świecie? Jesteś wyjątkową dziewczynką, najwspanialszą na świecie, a włosy nie są ważne.” – tłumaczył Dave

Dziewczynka jednak nie do końca była przekonana argumentami taty. Dave postanowił więc sięgnąć po radykalne środki.

By w pełni przekonać Riley, że wszystko sprowadza się do wewnętrznego piękna, Dave ogolił się na łyso. Po wszystkim dał córce buziaka i w końcu zobaczył promienny uśmiech dziewczynki.

Na tym jednak nie koniec historii. Gest Dave poruszył miliony użytkowników, którzy postanowili wesprzeć dziewczynkę.

Andy Pagoota również ogolił głowę i swoją fryzurę nazwał „Riley”, na cześć dziewczynki.

Opublikowany przez Andego Pagootę Poniedziałek, 11 grudnia 2017

Rhonda Fredricks pozbyła się swoich włosów i zamieściła zdjęcie z bardzo wzruszającym komentarzem.

Opublikowany przez Rhondę DeFrees Poniedziałek, 11 grudnia 2017

„Każda osoba jest piękna i zasługuje na miłość od innych – zwłaszcza od samego siebie, niezależnie od naszych włosów, skóry, oczu, sylwetki czy rozmiaru. Nie dom, w którym mieszkamy, nie ubrania, które nosimy, ani samochody, którymi jeździmy, ale nasze uczynki określają kim jesteśmy. Jesteś wspaniała Riley.”

Reakcje internautów wzruszyły Dave, jednak najważniejsze dla niego było, że Riley zrozumiała tę ważną lekcję i teraz uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Może Cię zainteresować

zamknij