×

Urządzili striptiz w kostnicy. Skandaliczne nagranie trafiło do mediów

To się nazywa nietuzinkowa „impreza firmowa”. Ci pracownicy z Petersburga chcieli uczcić Dzień Obrońców Ojczyzny. Zrobili to w dość… nietypowy sposób. Urządzili striptiz w kostnicy.
Lokalni dziennikarze dotarli do nagrania z hucznej imprezy.

Urządzili striptiz w kostnicy

Nietypowa impreza odbyła się 21 lutego w… jednej z petersburskich kostnic. Pracownicy postanowili uczcić Dzień Obrońców Ojczyzny – święto wywodzące się jeszcze z czasów ZSRR. W przeszłości ten dzień był dla Rosjan wolny od pracy, ale okazuje się, że do dzisiaj niektórzy lubią tę datę uczcić w wyjątkowy sposób.

Początkowo twierdzono, że pracownicy kostnicy zebrali się w tajemnicy przed przełożonymi, ale prawda okazała się nieco inna.

Gościem honorowym imprezy została striptizerka.

Erotyczne show

Na nagraniu, do którego dotarli miejscowi dziennikarze, widać skąpo ubraną kobietę, która wyskakuje z pudła, a następnie rozbiera się w rytm muzyki.

Co ciekawe, wśród uradowanej widowni znaleźli się nie tylko panowie. Również panie przyglądały się tańczącej striptizerce i wyglądały na… bardzo zadowolone z pokazu.

Na nagraniu widać uczestników imprezy, którzy śmieją się i klaszczą.

I nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie niecodzienna sceneria…

Zaskakujący członek imprezy

Mimo wcześniejszych informacji o rzekomej niewiedzy przełożonych, okazuje się, że jednym z członków imprezy był… szef kostnicy Wiktor Wasilienko.

Jak twierdzą lokalne media, mężczyzna nie widział nic niestosownego w zaproszeniu striptizerki do miejsca, w którym przechowuje się ciała zmarłych. W dodatku, Wasilienko wyznał, że występ bardzo mu się podobał.

To była ostatnia impreza mężczyzny w… kostnicy. A przynajmniej tej konkretnie. Wasilienko został zwolniony, odwołano go z podróży służbowej. Mężczyzna złoży również wyjaśnienia przed komisją.

Ponoć faktycznie nikt z jego przełożonych nie wiedział o pamiętnej imprezie i nikt z wysoko postawionych osób nie dał na nią zgody.

Jak poinformowała Gazeta.ru, dwaj asystenci laboratoryjni, którzy uczestniczyli w imprezie, zrezygnowali z pracy. Natomiast firma ochroniarska wydała zakaz wstępu do budynku, w którym znajduje się kostnica.

https://youtu.be/7vM8Xvvv9aU

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter.com, YouTube.com

Może Cię zainteresować