×

Nie lubisz składać ubrań? To urządzenie zrobi to idealnie w czasie krótszym niż 1 minuta.

Niesamowite urządzenie FoldiMate warte jest 3000 złotych! Wystarczy powiesić w nim swoje ubrania i wybrać odpowiedni program.

Jeśli nienawidzisz składać ubrań, mamy dla Ciebie rozwiązanie! W USA powstał robot, który robi to automatycznie i niesamowicie fachowo, dzięki zaawansowanej technologi. 

FoldiMate to innowacyjny robot do prania i składania ubrań. Zapewne to tylko kwestia czasu aż robot stanie się elementem każdego domu! Urządzenie to ma małą wagę i jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu bez problemu zmieści w każdej łazience. Zostało zaprojektowane tak, aby było proste w użyciu.

Wystarczy powiesić w nim swoje ubrania, a następnie korzystając z dostępnych przycisków wybrać co chcemy wyprasować, np. koszule lub spodnie. Proste i genialne!

urzadzenie-sklada-ubrania-1

Jak to działa?

1. Powieś swoje pranie w urządzeniu.

2. Następnie korzystając z dostępnych przycisków, wybierz rodzaj odzieży.

3. FoldiMate automatycznie rozpozna rozmiar, grubość materiału, długi lub krótki rękaw i sam dostosuje odpowiedni program prasowania.

4. Pamiętaj, że w urządzeniu możesz powiesić jednocześnie maksymalnie 15-20 ubrań.

Urządzenie automatycznie rozpoznaje rozmiar, grubość materiału, długi lub krótki rękaw i sam dostosuje odpowiedni program prasowania.

Prasowanie jednej rzeczy trwa około 10 sekund. W przypadku, gdy odzież jest wyjątkowo wymięta zajmuje mu to 20 sekund, co i tak jest niesamowitą szybkością.

urzadzenie-sklada-ubrania-3

FoldiMate jest w stanie pomieścić 15-20 rzeczy na raz.

urzadzenie-sklada-ubrania-2

Urządzenie jest dostępne w sprzedaży od 2014 roku, ale firma pracuje także nad inną, rodzinną wersją tego urządzenia, które będzie dostępne w 2017 roku. Wiadomo, że będzie kosztowało 2000 zł. Technologia, która pozwala w czasie krótszym niż 1 minuta idealnie wyprasować ubrania, wkrótce stanie się niezbędnym elementem każdego domu.

Dzięki swoim rozmiarom i nie dużej wadze (około 65 kg), będzie wygodne do umieszczenia go w dowolnym pomieszczeniu.

urzadzenie-sklada-ubrania-4

FoldiMate aktualnie przyjmuje wstępne zamówienia na swojej stronie internetowej. Zainteresowani mogą się tam zapisać, ale muszą liczyć się z kosztem kilku tysięcy złotych. Firma przygotowała specjalną promocję, 10% zniżki dla tych którzy wpłacą zaliczkę w wysokości 100 złotych.

„Stworzyliśmy niesamowitego robota do prasowania ubrań, w cenie przystępnej dla klientów. Jesteśmy z niego dumni.” – pisze FoldiMate.

Filmik pokazuje w jaki sposób działa to cudeńko:

https://www.youtube.com/watch?v=lRnpD-H1t1s

Ludzka wygoda nie zna granic! Co sądzisz o takim urządzeniu?

Polecane

Może Cię zainteresować