×

„Możemy wszystko: striptiz, kiedy mamy ochotę”. 75-letnia Urszula Dudziak szczerze o seksie

Królowa polskiego jazzu – Urszula Dudziak nigdy nie przebierała w słowach. Szczera i nie bojąca się podejmować trudnych tematów piosenkarka od zawsze była ulubienicą słuchaczy. 75-letnia artystka znowu poruszyła temat, o którym wiele kobiet wstydzi się mówić – seks po menopauzie. Dudziak przełamała temat tabu i szczerze wyznaje – “Bez względu na wiek można mieć satysfakcjonujący seks”.

Swoimi przemyśleniami na temat seksu po menopauzie gwiazda podzieliła się w bardzo osobistym wywiadzie dla magazynu “Pani”.

Seks jest piękny!

Przypomnijmy, że artystka jest obecnie związana z osiem lat młodszym partnerem. Gwiazda bez ogródek stwierdza, że kobiety w kwiecie wieku są na uprzywilejowanej pozycji. Mogą śmiało czerpać z życia! Tym samym seks w takim wieku jest piękny, ze względu na nabyte doświadczenia do tej pory.

Jesteśmy wolne od zobowiązań, mamy odchowane dzieci, mąż w piachu. Możemy wszystko: robić striptiz, kiedy mamy ochotę… Ja i mój partner Bogdan jesteśmy przykładem na to, że bez względu na wiek można mieć satysfakcjonujący seks, który jest dopełnieniem wyjątkowo udanego związku – wyznaje w wywiadzie artystka

Menopauza to fantastyczny czas

Dudziak nie rozumie, dlaczego o kobietach po menopauzie mówi się tak stereotypowo. Niektóre opinie są dla nich przecież bardzo krzywdzące. Menopauza to trudny, ale jednocześnie piękny okres w życiu każdej kobiety. Z odpowiednim partnerem u boku mogą przeżywać swoją drugą młodość!

Stereotypowe wyobrażenie o kobietach po menopauzie jest… nieprawdziwe. To fantastyczny czas, doskonały na świadome, piękne przeżywanie – podsumowuje artystka w wywiadzie dla magazynu „Pani”

Może Cię zainteresować