×

Przedwczoraj Lewandowscy świętowali 30. urodziny. Impreza trwała do białego rana

Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, przyszedł na świat 21 sierpnia 1988 roku, a co za tym idzie, kilka dni temu obchodził swoje 30. urodziny. Jakby tego było mało, kilka dni później, a dokładniej 7 września, urodziny obchodzi także jego żona, Ania. Z tej okazji w minioną sobotę oboje postanowili wyprawić „niemałą imprezkę”. W tym celu napastnik wynajął jeden z modnych lokali w Warszawie.

Kto przyszedł na huczne urodziny?

Na urodzinach Lewandowskich nie mogło zabraknąć znanych osobistości. Wśród nich była m.in. Martyna Wojciechowska z Przemysławem Kossakowskim, Kuba Wojewódzki, Natalia Szroeder, Andrzej Wrona, Sandra Kubicka, Agnieszka Hyży czy Paulina Sykut-Jeżyna z mężem.

Spodziewaliście się takich osób? My absolutnie nie. W końcu kto by pomyślał, że Robert będzie świętował swoje 30. urodziny z osobistościami z polskiego show-biznesu, a nie z kolegami z kadry. Jednym z nielicznych piłkarzy, którzy przybyli na imprezę, był Sławomir Peszko.

Zabawa do białego rana

Impreza, podczas której czas umilali popularni raperzy: Quebonafide i Tede, trwała do białego rana.

Jak podaje fakt.pl, ostatnie osoby opuściły lokal o godzinie 5 rano.

Każdy kto żegnał się z solenizantami, otrzymał od Lewandowskich paczkę ze zdrowym jedzeniem. Myślicie, że zapamiętają te urodziny na długo?

Może Cię zainteresować

zamknij