×

Urodziny Krzysztofa Ibisza. Aż trudno uwierzyć, ile prezenter kończy dzisiaj lat

Dzisiaj są urodziny Krzysztofa Ibisza! Które? Aż trudno w to uwierzyć! Znany prezenter zasługuje na to, by nakręcić film pt. „Ciekawy przypadek Krzysztofa Ibisza” z nim w roli głównej!

Polski „Benjamin Button”

Niektórzy twierdzą, że Krzysztof Ibisz jest jak Benjamin Button. A inni, że to Benjamin Button jest jak Krzysztof Ibisz. Tak czy siak, na temat wieku wiecznie młodego prezentera krążą już legendy. Nic dziwnego!

Krzysztof Ibisz wydał książkę „Jak dobrze wyglądać po 40” i jako jej chodząca „wizytówka”, musiał udowodnić, że wie, o czym mówi. Ci, którzy pamiętają Ibisza sprzed lat, muszą przyznać, że w jego przypadku nie widać upływającego czasu. A jeśli już, to są to zmiany na lepsze.

Jest jednym z najbardziej eleganckich i zadbanych prezenterów w telewizji. Szczupły, wysportowany, z olśniewająco białym uśmiechem, od lat należy do ulubieńców widzów. Niektórzy nie szczędzą Ibiszowi złośliwości, ale to, jak reaguje na żarty z jego wieku czy wyglądu, tylko przysparza mu sympatyków. Dlaczego? Bo Ibisz potrafi śmiać się z samego siebie. Gdy słyszy żarty na swój temat, również się uśmiecha. Prezenter ma do siebie duży dystans.

W wywiadach Krzysztof Ibisz chętnie zdradza, jaka jest jego recepta na młody wygląd. To odpowiednia dieta, regeneracja i aktywność fizyczna. A także… dużo pracy i brak czasu na sen.

Urodziny Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz jest obecny w mediach od 1993 roku! Czy bardzo się zmienił od tego czasu? Właściwie wcale! No, może jest jednak odrobinę młodszy…

Żarty z Krzysztofa Ibisza wypowiadane są pół żartem, pół serio. W jego przypadku potwierdza się powiedzenie, że mężczyzna jest jak wino. Z wiekiem Ibisz wygląda coraz lepiej! Trudno oprzeć się wrażeniu, że recepta na „wieczną młodość” jest jedna: trzeba dużo się śmiać!

Przepis [na moją młodość] znajduje się w tym samym sejfie, w którym trzymana jest receptura coca-coli. A jak wiadomo, ta jest najbardziej strzeżonym przepisem na świecie. Mam dobrą wiadomość: po moich 30. urodzinach, które będę obchodził w dniu 80. urodzin, wyjawię ludzkości jego recepturę!

– mówił Ibisz w rozmowie z Faktem.

I jak dodał:

Nie rozpoczynam dnia od zadawania sobie pytania, na ile lat się czuję. Mogę tylko powiedzieć, że czuję się dokładnie jak 30 lat temu. Kocham życie, ludzi i mam wrażenie, że świat mi to odwzajemnia.

Dziś Krzysztof Ibisz obchodzi urodziny. I choć trudno w to uwierzyć, wcale nie 18-ste. Prezenter urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie, co oznacza, że kończy dziś 56 lat! A odstawiając na bok żarty, trzeba przyznać, że jest niewątpliwie jednym z najbardziej zadbanych mężczyzn przed sześćdziesiątką w polskim show-biznesie.

Panu Krzysztofowi z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego! A wszystkim pozostałym (sobie również), by niezależnie od metryki, czuli się wiecznie młodzi. Tak, jak Krzysztof Ibisz!

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij