×

Urodziny Dagmary Kaźmierskiej były idealne. Dopóki jej syn nie pokazał zdjęcia!

Urodziny Dagmary Kaźmierskiej zakończyły się niespodziewanym zdarzeniem. „Królowa życia” w hucznym stylu obchodziła swoje 46. urodziny. Nie sądziła jednak, że jej własny syn tak bardzo zaskoczy ją w tym wyjątkowym dniu. Conan opublikował zdjęcie, którego gwiazda na pewno nie chciałaby pokazywać publicznie.

Czas leci

Dagmara Kaźmierska od dawna gości w polskim show biznesie. Trudno uwierzyć, że od emisji pierwszego odcinka programu „Królowe życia” w TTV minęło już ponad 5 lat. W tym czasie celebrytka zdążyła się zadomowić na dobre w mediach społecznościowych. Za sprawą swojego ekscentrycznego stylu bycia oraz oryginalnych stylizacji, zdobyła zainteresowanie tysięcy Polaków.

Właścicielka butiku z Kłodzka już dziesiąty sezon dzieli się z widzami najintymniejszymi szczegółami swojego życia. Jak zwykle, w „Królowych życia” towarzyszą jej wieloletni przyjaciel, Jacek, koleżanka Edzia oraz ukochany syn Conan. Jednak w programie nie można zobaczyć wszystkiego, co dzieje się w życiu celebrytki.

Widzowie, dla których reality show to za mało, mają szansę poznać Dagmarę bliżej na jej instagramowym koncie. To właśnie tam 46-latka pokazuje, co robi na co dzień. Nie inaczej było 12 kwietnia, gdy Królowa życia obchodziła urodziny. Chociaż Kaźmierska niechętnie przyznaje się do swojego wieku, nie mogła w tym dniu uniknąć wzmianek dotyczących dnia jej narodzin.

Na Instagramie posypał się grad serdecznych życzeń. Wśród nich nie mogło zabraknąć słów od jedynego syna celebrytki, Conana. Chłopak nie tylko złożył Kaźmierskiej życzenia, ale także… udostępnił zdjęcie z prywatnego albumu.

Urodziny Dagmary Kaźmierskiej

Syn Dagmary Kaźmierskiej, Conan słynie z dość zawadiackiego i niekiedy nawet złośliwego usposobienia. Zdarza mu się robić matce psikusy, które bawią do rozpuku widzów oraz internautów. I tak też było w dniu urodzin „Królowej życia”.

Chłopak postanowił wykorzystać tą ważną datę, aby opublikować w sieci niezwykle zabawne zdjęcie. Internauci nie kryli rozbawienia, gdy ich oczom ukazało się zdjęcie, na którym Conan oraz jego matka są przebrani za Cyganów. Syn Dagmary gra na akordeonie, a jego matka klaszcze w dłonie. Oboje wyglądają na dość sceptycznie nastawionych w stosunku do człowieka, który wykonuje im to zdjęcie. Pod fotografią Conan napisał:

Zdrowia mamusiu i niech się farci. Kocham Cię najmocniej na świecie.

Później w komentarzu dodał:

Zabijesz mnie za zdjęcie, wiem.

Dagmara bardzo szybko zareagowała na wpis syna.

Moje serduszko najmilsze, od północy to już który raz składasz życzenia? A za zdjęcie w łeb, to chyba wiadomka. Kocham całym sercem. Bez Ciebie to wszystko ch*j, Ty wiesz…

Fani oszaleli na punkcie zdjęcia. Wiele osób przyznało, że w tych stylizacjach Dagmara i Conan wyglądają jak prawdziwi Romowie.

Dagmara Kaźmierska wychodzi za mąż. Ślub Królowej życia

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij