×

20-latka urodziła, nie wiedząc że jest w ciąży. Szykowała się na imprezę

20-latka urodziła, nie wiedząc że jest w ciąży! Choć mogłoby się wydawać, że nie jest to możliwe, to taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Studentka z Wielkiej Brytanii nie miała pojęcia, że nosi pod sercem dziecko. Poród zaczął się, kiedy szykowała się do wieczornego wyjścia na miasto. Na szczęście wszystko odbyło się bez komplikacji.

Urodziła nie wiedząc że jest w ciąży

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w sobotę, 11 czerwca. Jess Davies od rana czuła silny ból brzucha. Była wręcz pewna, że właśnie ma dostać okres. Mimo złego samopoczucia, planowała jednak, że wybierze się na imprezę. Imprezę z okazji swoich 20. urodzin. Gdy szykowała się do wyjścia, ból zaczął się nasilać.

Urodziła nie wiedząc że jest w ciąży
Nypost

Studentka, pochodząca z brytyjskiego Bristolu, poczuła nagle silną potrzebę skorzystania z toalety. Poszła do łazienki i jak sama mówi poczuła, że „musi przeć”.

Nie miałam pojęcia, że właśnie rodzę dziecko. Czułam tylko, że muszę wyrzucić „to” z siebie.

Młoda Brytyjka stwierdziła, że zorientowała się, iż rodzi dziecko, dopiero kiedy usłyszała jego płacz. Przez cały czas nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Co z brakiem okresu? Otóż odkąd pamięta był bardzo nieregularny. Dlatego też zupełnie nie przejęła się jego brakiem. Szczerze przyznała, że jedyne co ją zaniepokoiło to mdłości. Była jednak pewna, że to po prostu efekt uboczny leku, który zaczęła właśnie stosować.

Urodziła nie wiedząc że jest w ciąży
Nypost

Trudno opisać tę miłość

Po porodzie młoda kobieta natychmiast zadzwoniła do swojej przyjaciółki. Ona uznała, że Jess po prostu próbuje szukać pretekstu, aby nie iść na imprezę. Uwierzyła dopiero, gdy ta wysłała jej zdjęcia chłopca, któremu nadała imię Freddie. Wtedy nakazała jej natychmiast udać się do szpitala. Świeżo upieczona mama wezwała więc pogotowie.

Gdy pomoc przyjechała na miejsce, natychmiast ją i dziecko przetransportowano do kliniki w Southampton. Tam chłopiec trafił do inkubatora. Jak się okazało, lekarze ocenili, że urodził się w 35. tygodniu ciąży. Na szczęście zarówno on, jak i jego mama czują się dobrze.

Młoda mama jest niesamowicie szczęśliwa. W rozmowie z „The Independent” powiedziała, że pierwszy szok już minął. Jak podkreśliła:

Trudno opisać miłość, którą czuję do Freddiego, ale jest ona niesamowita. Myślę o nim po prostu cały czas.

@jessdavis78

Only me

♬ The algorithm wouldnt like the original sound name – misc mashups

Źródła: tvn24.pl
Fotografie: Nypost, TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij