×

Urodziła gigantyczne dziecko. Położne mówią o nim „mały hipopotam”

31-letnia kobieta urodziła gigantyczne dziecko. Alph przyszedł na świat 28 października, w 38. tygodniu ciąży. Jest trzecim największym noworodkiem w Wielkiej Brytanii. Położne nazywają go… „małym hipopotamem”.

Urodziła gigantyczne dziecko

Cherral Mitchell ma 31 lat i kilka dni temu została mamą po raz czwarty. Alph urodził się w czwartek 28 października w John Radcliffe Hospital w Oksfordzie. To, jak wyglądał, wprawiło personel szpitala w osłupienie. Chłopca ciężko było nazwać „maleństwem”.

Urodziła gigantyczne dziecko
Twitter

Noworodek ważył dokładnie 6,8 kilograma. Położne zaczęły go nazywać „małym hipopotamem”. Ale mama chłopca nie poczuła się chyba urażona. Sama była w szoku, gdy zobaczyła synka.

Nie sądziliśmy, że będzie tak duży. Wszyscy się śmiali, gdy zobaczyli jego główkę. Mój mąż powiedział: „o mój Boże, on jest masywny

– przyznała Cherral.

Pielęgniarki powiedziały, że to największe dziecko, jakie do tej pory widziały

– dodała dumna mama.

Jak się okazało, Alph to trzeci największy noworodek w Wielkiej Brytanii.

Urodziła gigantyczne dziecko
Twitter

„Inne dzieci mam normalne”

Cherral Mitchell ma już 3-letniego syna Lyona i dwie córki: 4-letnią Rogue-Angel i 10-letnią Twyla Bay. Waga każdego z dzieci tuż po urodzeniu była w normie. Alph jest pierwszym tak dużym dzieckiem w rodzinie. Lekarze uważają, że waga chłopca ma związek z cukrzycą ciążową, na którą zachorowała 31-latka.

Moje pozostałe dzieci były normalne

– przyznała z rozbrajającą szczerością Cherral.

Największym noworodkiem w historii Wielkiej Brytanii jest Guy Carr. Chłopiec urodził się w 1992 r. i również ważył niespełna 7 kilogramów.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij