×

Kobieta rzuciła się do lodowatej wody, aby ratować swojego psa. Jej postawa jest niesamowita

Czysty przypadek sprawił, że zwyczajny spacer po parku zamienił się w pełną emocji walkę o życie ukochanego psa. Młoda Rosjanka bez wahania pobiegła na ratunek swojemu pupilowi, który tonął w zamarzającej wodzie.

Uratowała tonącego psa

Zdarzenie miało miejsce w niewielkim mieście Mytiszcze niedaleko Moskwy. Młoda kobieta o imieniu Alina była na spacerze z dziećmi. Niespodziewanie jej czworonóg zaczął biec za kaczką. Gdy znalazł się na krze lodu, stracił równowagę i wpadł do lodowatej wody. Zwierzę nie było w stanie samodzielnie się wydostać i zaczęło tonąć. Jego właścicielka błyskawicznie zorientowała się, że pies potrzebuje pomocy. Zaczepiła przypadkowych przechodniów prosząc, aby przez chwilę zajęli się dziećmi. Zdjęła wierzchnią odzież i wskoczyła do zbiornika z wodą. W ostatniej chwili zdołała dopłynąć do psa. Złapała go i przetransportowała do brzegu, gdzie czekało na nią kilka dodających otuchy osób.  Ludzie pomogli jej wydostać się ze stawu. Zarówno pies, jak i kobieta mają się dobrze. Filmik trafił do sieci za sprawą jednego ze świadków sytuacji. Cieszy się ogromną popularnością i zdobył już ponad 25 000 wyświetleń. Jedna z kobiet, obecnych na miejscu zdarzenia powiedziała:

Podziwiam tę kobietę i jej heroiczny czyn. Mamusia trójki dzieci, lekarka i jej pies w pogoni za kaczkami. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. A my… właśnie przechodziliśmy obok i pomogliśmy tak, jak potrafiliśmy.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter.com, YouTube.com, Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij