×

Razem z żoną uprawia seks na oczach dzieci. Oboje twierdzą, że to zupełnie normalne

Mówi się, że życie seksualne po urodzeniu dziecka na jakiś czas gaśnie, a jeśli już dochodzi pomiędzy rodzicami do zbliżeń, to najczęściej są to po prostu „szybkie numerki po kryjomu”. Okazuje się jednak, że niektórzy mają na ten temat zupełnie inne zdanie. Swoimi kontrowersyjnymi metodami wychowawczymi postanowili podzielić się Łotysze, mieszkający na co dzień w Rosji. Internauci po prostu nie dowierzają ich słowom.

Uprawiali seks w obecności dzieci

Sergiej Michałkin prowadził bloga, na którym zamieszczał zdjęcia oraz nagrania z nagimi członkami swojej rodziny oraz inne kontrowersyjne treści. Treści, w których opowiada m.in. o tym, jak wraz ze swoją współmałżonką bez skrępowania uprawia seks przy dzieciach. Według nich dzieci lubią patrzeć, jak dorośli sprawiają sobie przyjemność. Michałkin twierdzi też, że gdy kąpie swoją córeczkę, on również jest całkowicie nagi. Dziewczynka ma już 8 lat…

LIFENEWS

Wstrząsająca propozycja córki

O ile powyższe zachowania same w sobie wydają się być już bardzo skrajne, na tym jednak nie koniec. Łotysz opisuje także sytuacje, obok których zdecydowanej większości ludzi ciężko byłoby przejść obojętnie. Córka Sergieja miała mu bowiem sama zaproponować, że pocałuje go w członka – dokładny przebieg rozmowy można znaleźć na blogu Michałkina.

Myję ją, może mnie pocałować, jest częścią mojego ciała: noga lub ręka, przód czy tył. Dla mnie nie ma różnicy. Mogę pocałować ją gdziekolwiek – czytamy na blogu Łotysza

LIFENEWS

Postępowanie karne

Kiedy o szalonych relacjach w rodzinie Michałkina usłyszały odpowiednie służby, Sprawą zainteresowała się policja oraz opieka społeczna. Sergiej został oskarżony o deprawację dzieci oraz o kręcenie i rozpowszechnienie treści pornograficznych z udziałem nieletnich.

LIFENEWS

Los dzieci

Psychologowie podkreślają, że trzeba jak najszybciej odebrać dzieci od nierozważnych i nieodpowiedzialnych rodziców. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy rodzeństwo trafi do domu dziecka i kto zajmie się skrzywdzonymi psychicznie maluchami.

Wiadomo, że odnalazła się babcia dzieci, która jest zszokowana działaniami córki i zięcia. Kobieta od dawna nie utrzymująca kontaktu z małżeństwem, oświadczyła, że chętnie zabierze do siebie wnuki.

Nie ulega wątpliwości, że życie dzieci zostało w pewnym stopniu zniszczone. Nie ma również wątpliwości, że w ich psychice zostanie po tym ślad.

Polecane

Może Cię zainteresować