×

64-latka uprawiała seks z własnym synem. Wtedy do domu weszła jego żona

Uprawiała seks z  synem, bo, jak wyjaśniła policjantom, jakoś tak się ostatnio do siebie zbliżyli. Przyłapała ich żona mężczyzny.

Szokujące odkrycie

64-letnia mieszkanka Fitchburga w stanie Massachusetts została przyłapana na uprawianiu seksu ze swoim 43-letnim synem. Nakryła ich żona mężczyzny, która wraz z mężem mieszkała z teściową pod jednym dachem.

Dlaczego wcześniej nie zauważyła, że tuż obok rozgrywa się patologia? Otóż 64-letnia Cheryl Lavoie zapewnia, że do aktu kazirodczego doszło po raz pierwszy i wcześniej nie odczuwali z synem seksualnego pociągu do siebie.

Seniorka tłumaczyła, że jakoś tak się zbliżyli do siebie w ciągu minionych miesięcy, a do seksu doszło za obopólną zgodą. Syn zasadniczo zgadza się z matką co do zgody. Jak wyznał policjantom:

Nie wiem. To się po prostu stało.

Uprawiała seks z synem

Podtrzymuje też  jej wersję, że do seksu między nimi doszło po raz pierwszy, akurat, gdy żona mężczyzny pechowo wróciła do domu wcześniej i przyłapała ich na gorącym uczynku.  Przy czym nie chciała słuchać żadnych wyjaśnień, tylko od razu zawiadomiła policję…

W Massachusetts. kazirodztwo jest surowo karane. Grozi za nie nawet 20 lat więzienia. Dlatego sąd długo zastanawiał się, czy nadać czynowi taką kwalifikację. Do zatrzymania 64-latki i jej 43-letniego syna doszło w maju tego roku, jednak dopiero teraz, po ponad trzech miesiącach oficjalnie postawiono im zarzut kazirodztwa.

W przypadku osób pełnoletnich i powołujących się na obopólną zgodę, tak, jak w tym konkretnym przypadku, obie strony uznaje się za jednakowo winne. Zarówno matce, jak i synowi grozi do 20 lat więzienia. Na razie sąd wydał im zakaz zbliżania się do siebie.

Oskarżeni nie przyznają się do winy. Być może coś wyjaśni się na kolejnej rozprawie, której termin został wyznaczony na 27 października.

 

Źródła: www.masslive.com, www.fakt.pl, www.sentinelandenterprise.com

Może Cię zainteresować

zamknij