×

Uprawiała seks z 20 duchami. Zdradziła, jakie to uczucie

Uprawiała seks z 20 duchami! Internet to miejsce, w którym roi się od przeróżnych historii i świadectw ludzi. Są tacy, którzy uważają, że żyją tylko powietrzem, albo tacy, dla których rzeczy materialne mogą być partnerami. Są też i tacy, jak ta kobieta, którzy uważają, że uprawiają seks z 20 duchami. Tak, wiem… Mnie też to przerasta, ale z chęcią zapoznałam się z jej historią. Może Ciebie też zaciekawi.

Uprawiała seks z 20 duchami

Myślicie, że chwile z duchami to już jest przesada? Wyobraźcie sobie, że ta szalona kobieta chce zajść z jednym z nich w ciążę!

Doradca ds. Poradnictwa Duchowego (tak, dobrze czytasz), Amethyst Realm, pojawiła się w brytyjskim talk show 'This Morning', aby szczegółowo opisać swoje intymne spotkania z napalonymi duchami, które nawiedzają ją regularnie w jej domu w Bristolu w Anglii.

Wszystko zaczęło się pod nieobecność mojego narzeczonego. To właśnie wtedy duchy zaczynały mnie uwodzić.

Uprawiała seks z 20 duchami. Zdradziła, jakie to uczucie

Kobieta mówi, że przeżywa wszystko tak, jak z żywym mężczyzną

Czuję ich oddech. Czuję jak na mnie napierają. Ciężko to wytłumaczyć, ale czuję pełną penetrację. To bardzo intensywne przeżycie, które polecam każdemu. Moje romansy trwały przez 3 lata. Mój mąż wrócił do domu i kątem oka dostrzegł postać, wybiegającą tylnymi drzwiami. Nasz związek się skończył, bo nie udało mu się wytłumaczyć, że widział jednego z duchów.

Jako mąż i nie mąż?

Kobieta uważa, że możliwe jest, aby zaszła w ciążę z duchem. Psychoterapeutka Tina Radziszewicz powiedziała, że tego rodzaju doświadczenia są prawdopodobnie halucynacjami, które pojawiają się, gdy umysł i ciało przechodzą w stan uśpienia.

Może do tego dojść, gdy człowiek przechodzi przez różne skrajne stany: lęk, depresja, trauma i stres. Wtedy jesteśmy najbardziej podatni na tę formę halucynacji.

No cóż… Niezależnie od tego, czy to halucynacja, ta cała sprawa brzmi naprawdę dziwnie.

Jakiś czas temu pisaliśmy też o przypadku kobiety z kamiennym dzieckiem w brzuchu.

Może Cię zainteresować

zamknij