×

Uprawiała seks codziennie przez 365 dni. To doświadczenie odmieniło jej całe życie

Czas mija bardzo szybko. Dorastamy, bierzemy ślub, mamy dzieci, zajmujemy się własną karierą, mamy na głowie tysiące rzeczy do zrobienia i nawet nie zauważamy, jak spychamy nasze życie seksualne na dalszy plan, prawda? Wydaje nam się, że to nieistotne, ale tak nie jest… Wpływa to bowiem na poczucie naszej atrakcyjności. Niestety, wiele kobiet po ciąży czuje się jak niedźwiedź, który za chwilę ma zapaść w zimowy sen… Mimo, że tak naprawdę są w błędzie.

Uprawiała seks codziennie
Instagram

Wsparcie partnera to podstawa

Jeśli masz szczęście, Twój partner będzie przypomniał i pokazywał Ci, że wciąż budzisz w nim pożądanie i jesteś seksowna. Nawet mimo tych kilu dodatkowych zmarszczek, kilogramów czy rozstępów po ciąży, które Ty oczywiście widzisz tak, jakbyś patrzyła przez lupę.

Brittany Gibbons to blogerka i autorka książki Fat Girl Walking. Zdecydowała się, że mimo wszystko, postara się uprawiać ze swoim mężem seks codziennie przez cały rok!

Uprawiała seks codziennie przez 365 dni

Kobieta nie jest jednak typową blogerką, która w sposób wyidealizowany przedstawia świat, w którym żyje. Jest mamą trójki wspaniałych dzieci i żoną.

Zaczęłam blogować, gdy stałam się pełnoetatową mamą. Miałam bardzo małe dzieci, byłam w tym wszystkim bardzo szczera i surowa dla samej siebie, a czasami też troszkę niechlujna. Wszyscy wokół pisali o tym, jak idealne życie prowadzą, jak wspaniale jest być mamą i żoną. Dla mnie wtedy wszystko to było kłamstwem.

Uprawiała seks codziennie
Instagram

Kompleksy z dzieciństwa odbiły się na dorosłym życiu

Blogerka przyznała, że przez cały okres dorastania zmagała się z nadwagą i razem z nią stała się kobietą. Niestety, straciła przez nią swoją pewność siebie i przyznaje, że dało się to odczuć także i w sypialni…

Jestem strasznie wstydliwa i pilnuję swojej intymności. Nienawidzę czasami swojego ciała. Mój mąż jest wspaniały i bardzo, bardzo seksowny. Wszystko to, co we mnie tkwiło spowodowało, że seks stał się dla mnie niepokojącym doświadczeniem…

Brittany robiła wszystko, aby unikać seksu. Dosłownie wszystko. Stała się mistrzynią w wymyślaniu kolejnych wymówek – od skurczów miesiączkowych, przez koszmar dziecka, po konieczność przeczytania bajki.

O tak. Używałam swojego 4-latka jako seks-blokera. Przecież nie możesz być nastawiona na seks po przeczytaniu kilku(nastu) bajek…

Uprawiała seks codziennie
Instagram

Trzeba było coś z tym zrobić

Niestety, jej problemy z samą sobą spowodowały, że między nią, a jej mężem zaczęła pojawiać się ogromna ściana. Brittany wyjaśniła mu w końcu, co się dzieje. Jednak on nie mógł tego zrozumieć. Nie mogło do niego dotrzeć, że taka kobieta jak ona, nie wierzy, że może budzić pożądanie…

Blogerka zrozumiała, że musi coś z tym zrobić i dokonać pewnych zmian. Zaczynając właśnie od swojej sypialni.

Po łzach i chwili zastanowienia postanowiłam, że przez cały rok codziennie będziemy uprawiać seks. (…)Chciałabym powiedzieć, że była to bardzo głęboka decyzja. Jednak prawda jest taka, że bałam się, iż mój mąż traci zainteresowanie mną z powodu mojego braku pewności siebie i że złości się za rzeczy, które mówiłam, np. o tym, jak wspaniałe mogłoby okazać się posiadanie oddzielnych sypialni.

W tym pomyśle nie chodziło o seksualne zadowolenie, a o to, aby odzyskać, a nawet i zdobyć pewność siebie.

Gdy kobieta podzieliła się swoim pomysłem, już w trakcie realizacji, ze swoimi koleżankami wszystkie wyznały jej, że nigdy nie uprawiały seksu codziennie przez cały rok…

Kobieta podkreśla, że nie chodziło o to, aby jej mąż komplementował ją, a o to, żeby ona sama zrozumiała i poczuła, że jest piękna. Chciała w końcu czuć się dobrze sama ze sobą! Aby tak się stało, musiała także zainwestować w nową seksowną bieliznę. Wtedy zaczęła już powoli zauważać, że całkiem ładnie wygląda na jej biodrach…

Uprawiała seks codziennie
Instagram

W końcu Brittany odważyła się nawet na wysłanie mężowi zdjęcia z zakupów…

Była w przymierzalni. Miała na sobie tylko bieliznę, którą zamierzała kupić na wieczór. Jej mąż był bardzo podekscytowany, a dla niej był to prawdziwy przełom. Jak sama wyznaje – jej mózg potrzebował czegoś takiego.

Gibbons sugeruje, że każda kobieta, nawet matka, powinna od czasu do czasu zrzucić z siebie wygodne ciuchy i założyć coś seksownego. Chociaż bieliznę, bo to dodaje pewności siebie.

Nic dziwnego, że nie czułam się seksownie mając na sobie bieliznę pacjenta, cierpiącego na nietrzymanie moczu…

W marę upływu czasu, większej ilości odbytych stosunków, rosła intymność tej pary, ich zainteresowanie sobą i poczucie bliskości. Pieszczoty stawały się głębsze, bardziej czułe… Zbliżali się do siebie na nowo. A Brittany w końcu stała się bardziej pewna siebie.

Uprawiała seks codziennie
Instagram

Blogerka w ciągu tego roku zaczęła kochać swoje ciało i przestała je ukrywać

Od tego czasu minęło już kilka lat, a relacja Brittany oraz Andy’ego stała się jeszcze głębsza i wspanialsza. Oczywiście, nie uprawiają już seksu dzień w dzień, a raczej noc w noc, bo jak sami twierdzą nie są robotami…

Drobie Panie! Zrzućcie ogromne pantalony i spróbujcie odnaleźć swoją kobiecość! Jesteście piękne!

Oczywiście jest to tylko przenośnia, ale czasami same musimy się odrobinę postarać i przede wszystkim chcieć zobaczyć, że wszystkie jesteśmy seksowne!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij