×

43-latek popełnił ponad 200 przestępstw. Przyznał się do uprawiania seksu z dwoma psami

43-letni Dean Anthony Sellenthin został aresztowany pod zarzutem przestępstw na tle seksualnym. Mężczyzna przyznał się do tworzenia i posiadanie materiałów przedstawiających wykorzystywanie dzieci. Dodatkowo przyznał się również do uprawiania seksu z dwoma psami.

Popełnił ponad 200 przestępstw

Dean Anthony Sellenthin oczekuje właśnie w więzieniu na proces. Mężczyzna trafił za kratki, ponieważ policjanci podejrzewali, że popełnił kilka przestępstw o podłożu seksualnym. Ostatecznie został oskarżony o popełnienie 221 naruszeń, których dopuścił się w latach 2011-2017.

Napastował seksualnie i znęcał się nad zwierzętami

Na ostatnim posiedzeniu sądu, mężczyzna przyznał się do kilkunastu przestępstw. Między innymi do produkowania i posiadania materiałów przedstawiających wykorzystywanie dzieci, włamania, kradzieży dziecięcej i kobiecej bielizny i napaści seksualnej.

43-latek potwierdził również zarzut bestialstwa wobec zwierząt. Byron Bay 19 razy uprawiał w swoim domu seksu z dwoma psami. Dodatkowe zarzuty przeciwko 43-latkowi obejmują także prześladowanie i zastraszanie. Jego proces rozpocznie się 29 czerwca.

Polecane

Może Cię zainteresować