×

Uprawiał seks z ciastem do pizzy. Obrzydliwa afera pod Poznaniem

Uprawiał seks z ciastem do pizzy, a nagranie z upojnego spotkania wrzucił do sieci. Oburzeni klienci lokalu zapowiadają zgłoszenie sprawy do sanepidu, jednak na razie skarga nie wpłynęła.

A tymczasem w kuchni…

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak pracownik pizzerii znajdującej się w Murowanej Goślinie pod Poznaniem, ugniata ciasto na pizzę intymną częścią ciała. Filmik obrazujący uprawianie seksu z ciastem ukazało się na jednym z portali erotycznych i szybko zostało skasowane, ale, jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie.

Uprawiał seks z ciastem

Facebook

Sprawa wyszła na jaw, a oburzeni klienci zapowiadają interwencję w sanepidzie.

Na facebookowej grupie „Murowana Goślina bez cenzury” dosłownie zawrzało:

Odnośnie pizzerii Mefisto oraz Pana Damiana, który tak świetnie robi ciasto do pizzy. Sprawa będzie zgłoszona do sanepidu a właściciel tej pizzeri odpowie za wybryki swojego pracownika. Jak można za przeproszeniem, bzykać ciasto do pizzy, gdzie następnie jest sprzedawane dla klientów naszego miasteczka. Wcześniejszy film został usunięty z powodu naruszenia praw FB o tle seksualnym.

Uprawiał seks z ciastem

Właściciel pizzerii, póki co, nie odniósł się do sprawy. Fanpage lokalu został jednak usunięty z Facebooka, a po wybraniu numeru telefonu, od razu włącza się poczta głosowa.

Co gorsza, nie zostało wyjaśnione, czy ciasto, którego pracownik pizzerii użył do zabaw erotycznych, zostało potem upieczone i trafiło do klientów. W każdym razie wielu z nich doszło do wniosku, że ryzyko jest zbyt duże, by nadal korzystać z usług pizzerii z Murowanej Gośliny.

Jak ujawnia rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak, do tej pory nie wpłynęło zawiadomienie w sprawie jurnego pizzermena. Rzeczniczka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu Cyryla Frankowska-Staszewska też twierdzi, że miejscowy sanepid nie otrzymał zgłoszenia w tej sprawie. Potwierdziła jednak gotowość do wszczęcia kontroli w lokalu, związaną z obostrzeniami epidemicznymi i przestrzeganiem przepisów sanitarnych.

W przypadku, gdyby stwierdzono naruszenie prawa, lokalowi grozi mandat.

Uprawiał seks z ciastem

Facebook

Facebook

Źródła: www.tvp.info, innpoland.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować