×

Umięśniony 6-latek podbija Internet. Chłopiec ma sylwetkę gwiazdy piłki nożnej

Umięśniony 6-latek, to Arat Hosseini z Iranu. Chłopiec już może pochwalić się sylwetką światowej gwiazdy piłki nożnej. Niesamowite umiejętności przedszkolaka podziwiają Internauci na całym świecie.

Umięśniony 6-latek

Kilka lat temu pisaliśmy o wyjątkowym 3-latku, który zadziwił świat. Obecnie Arat Hosseini ma 6 lat i 4 miliony obserwujących na Instagramie oraz 86 tysięcy na Tik Toku. Piszą o nim media na całym świecie, a jego ojciec co chwilę odbiera telefony z akademii topowych klubów. Skąd wzięła się jego sława?

Pierwsze artykuły o Aracie pojawiły się pięć lat temu. Wtedy głównie rozpisywano się o wybitym chłopcu, który ledwo oderwał się od ziemi, a już ma za sobą pierwsze gimnastyczne wyczyny – podciąganie się na drążku, szpagaty i wspinanie się po ścianach.

W jednym z wywiadów ojciec Arata powiedział:

Pierwszy raz zauważyłem, że jest inny w wieku trzech miesięcy. Ścisnął mój palec, wystawił nogi i podniósł się do góry.

Jakiś czas później chłopiec wystąpił w chińskim programie rozrywkowym. Nagranie z programu pojawiło się w serwisie YouTubie i obecnie ma 74 miliony wyświetleń. Za każdym razem wprawia w osłupienie.

Niezwykła popularność

Po wystąpieniu w programie nie było już odwrotu. Ojciec Arata, Mohammad Hosseini sprzedał samochód i zrezygnował z pracy, aby zająć się trenowaniem syna. Zwyczajnie zrozumiał, że można na tym zarobić duże pieniądze. Gdy chłopiec miał 3 lata, Mohammad założył mu konto w mediach społecznościowych, które do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością:

Po tym jak zauważyłem talenty syna i za sugestią osób z mojego otoczenia, otworzyłem konto na Instagramie, które zostało wyjątkowo dobrze przyjęte nie tylko w Iranie, ale także za granicą.

Arat Hosseini codziennie ćwiczy pod czujnym okiem swojego ojca. W wieku 6 lat potrafi zrobić już wiele skomplikowanych póz gimnastycznych i wyczynów sportowych. Na dodatek ma fotogeniczną urodę, długie włosy i niesamowicie rozwiniętą jak na swój wiek muskulaturę. Jak mówi Mohammad, Arat poświęca dziennie 20 minut na ćwiczenia, a pozostały czas przeznacza na typowe dziecięce zabawy.

Pomimo tego chłopiec nie wie, co to prywatność, ponieważ nigdy jej nie miał. W jego życiu wszystko robione jest „pod publiczność”: śniadanie przed szkołą i spotkanie z rówieśnikami na boisku. Niemal tak, jakby Arat brał udział w reality show „na żywo”, w którym za kamerą stoi zawsze jego ojciec.

Świecimy przykładem, że nawet będąc biednym, można odnieść sukces.

– twierdzi Mohammad Hosseini.

Spotkał się z krytyką

Arat Hosseini nie kryje się z tym, że uwielbia Cristiano Ronaldo, który obecnie gra dla Juventusu. Podobno chłopiec ciężko trenuje, aby wyglądać jego jego idol. Na niesamowite umiejętności chłopaka uwagę zwrócili już m.in. Leo Messi, Novak Djoković i aktor Will Smith. Ojciec wraz z synem wyprowadzili się nawet do Liverpoolu, gdzie chłopak ma dalej rozwijać swój talent. W ten sposób Arat został oddzielony od swojej mamy i siostry, które zostały w Iranie.

W Internecie można znaleźć nie tylko słowa uznania. Mohammad Hosseini naraził się także na sporą krytykę. Wiele osób uważa, że zbyt mocno trenuje swojego syna, pozbawiając go w ten sposób dzieciństwa. Jednak mężczyzna zbytnio się tym nie przejmuje. Jego zdaniem, spełnia on tylko marzenia swojego dziecka.

Poniżej można obejrzeć nagrania, na których widać niesamowite umiejętności Arata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Arat Hosseini (@arat.gym)

Źródła: www.o2.pl, sport.onet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij