×

Ma 22 lata i twarz dziewczynki. Patrząc na resztę ciała większość ludzi wpada w zakłopotanie

Julia Vins przyszła na świat 21. maja 1996 roku w Rosji. Mimo swojego młodego wieku, dziewczyna od lat oddaje się pasji jaką jest siłownia. I choć mogłoby się wydawać, że mówimy o pięknej i zgrabnej dziewczynie, rzeczywistość jest trochę inna.

Choć Julia ma zaledwie 22-lata i twarz delikatnej dziewczynki, jest wyjątkowo „solidnie zbudowana”

Twarz Barbie, ciało Hulka

Co więcej, muskulatury i ponadprzeciętnej siły może jej pozazdrościć niejeden mężczyzna! Rosjanka nie bez powodu jest więc nazywana „umięśnioną Barbie”. Znajdują się też tacy, którzy porównują ją do Hulka.

Rosjanka waży niecałe 65 kilogramów i jest w stanie podnieść 120-kilogramową sztangę, co jak na 22-letnią dziewczynę jest czymś zaskakującym. Twierdzi, że aktualną sylwetkę osiągnęła bez żadnych „wspomagaczy”.

Wiele dziewcząt w Rosji uprawia kulturystykę, stosując przy tym sterydy. Zmienia się im głos i cera. Ja jestem dowodem na to, że duże ciężary można podnosić bez stosowania koksu – zaznacza kontrowersyjna sportsmenka

Opinie ludzi

Wiele osób uważa, że Vins mocno przesadziła z treningami, a jej ciało w niczym nie przypomina już kobiecej sylwetki. Jest też druga strona medalu. Wygląd Juli przysparza jej coraz więcej fanów, dzięki czemu młoda dziewczyna staje się coraz bardziej popularna.

Może Cię zainteresować

zamknij