×

To, co jako pierwsze zobaczysz na tym zdjęciu, może wiele powiedzieć o Twojej obecnej sytuacji

Wiesz, że czasami to, co dostrzegasz na zdjęciach, może wiele powiedzieć o Tobie i o Twoim życiu? Właśnie tak działają psychologiczne testy obrazkowe. Może nawet nie masz świadomości niektórych rzeczy… Poświęć nam chwilę i sprawdź!

Ten krótki quiz powie Ci kim tak naprawdę jesteś…

Spójrz na te kilka obrazków i nie zastanawiając się dłużej powiedz, co zobaczyłeś jako pierwsze. Wierz lub nie ale może to powiedzieć wiele o tym, kim naprawdę jesteś, co właściwie czujesz i czego chcesz od życia…

#1

Samochód
Jeżeli na tym obrazku widzisz samochód, oznacza to, że cenisz sobie wolność i prawie na każdy problem znajdujesz jakieś rozwiązanie. Lubisz zagłębiać się w szczegóły i wszystko badać od podszewki. To może przysparzać Ci czasami problemów, bo zdarza się, że utrudnia ogólny osąd sytuacji.

Człowiek z lornetką
Z kolei jeśli zobaczyłeś człowieka z lornetką, wgłębianie się w szczegóły jest Ci całkowicie obce. Na wszystko patrzysz zbyt ogólnie i czasami umykają Ci przez to bardzo ważne rzeczy. Zdarza Ci się także zbyt powierzchowne ocenianie ludzi.

Litera A
Jeśli pierwsze, co rzuciło Ci się w oczy to Litera A, oznacza to, że potrafisz dostrzec rzeczy niewidoczne dla innych. Stanowisz wspaniałego kandydata na detektywa. Umiesz wychodzić poza ramy i ograniczenia. Mało kto potrafi zobaczyć na tym obrazku literę A.

#2

Psychologowie sugerują, że twarz, którą dostrzeżesz jako pierwszą na tym obrazku, wskazuje na pewne zmiany, których wkrótce możesz się spodziewać.

Dziewczyna
Jeśli jesteś kobietą i zobaczyłaś jako pierwszą twarz dziewczyny, prawdopodobnie czekają Cię wkrótce szczęśliwe wydarzenia. Dziewczyna patrzy w górę, co oznacza, że jesteś osobą pełną nadziei i roztaczasz ją na wszystkich wokół Ciebie. Człowiek zadowolony z tego, kim jest to Ty. Stawiasz na indywidualność i wzbudzasz zaufanie u ludzi.

Z kolei jeśli jesteś mężczyzną i zobaczyłeś twarz dziewczyny, to znaczy, że jesteś bardzo silnie związany emocjonalnie z kobietami. Wśród nich są osoby, dzięki którym jesteś szczęśliwy, ale i takie, które działają na Ciebie zupełnie przeciwnie. Potrzebujesz ich aprobaty i zanim coś zrobisz, zastanawiasz się, co one powiedzą. Chyba pora ruszyć naprzód i zastanowić się nad tym, czego chcesz Ty… Skup się na sprawach, które mają znaczenie dla Ciebie.

Chłopak
Jeśli jesteś kobietą i widzisz twarz chłopaka, to znaczy, że chcesz w końcu odnaleźć Tego Jedynego. Szukasz prawdziwej miłości i prawdopodobnie niedługo ją znajdziesz… Jeśli tkwisz w związku bez perspektyw, już wkrótce przyjdzie rozwiązanie. To, którego naprawdę potrzebujesz…

Jeśli jesteś mężczyzną i widzisz twarz chłopaka, oznacza to, że masz problem z jakimś facetem w Twoim otoczeniu. Być może jesteś o kogoś zazdrosny lub rywalizujesz z kimś o coś podświadomie. To, że go zobaczyłeś oznacza, że nie masz się tak naprawdę czego obawiać, a Twój problem już wkrótce się rozwiąże.

#3

Krokodyl
Jeśli widzisz krokodyla, oznacza to że jesteś osobą bardzo naturalną i nikogo nie udajesz. Myślisz bardzo praktycznie i wszystko, co było złe w Twoim życiu, stanowi dla Ciebie nauczkę na przyszłość. Jesteś osobą bardzo ostrożną i masz skłonności do pesymizmu. Zastanów się nad tym czy czasami nie warto się odrobinę zrelaksować…

Łódź
Jeśli udało Ci się na pierwszy rzut oka dostrzec łódkę, znaczy to, że dostrzegasz każdy szczegół i nic Ci nie umknie. Do tego masz bardzo twórczy umysł i potrafisz rozwiązywać problemy w bardzo unikalny sposób.

#4

Starzec
Jeśli najpierw zobaczyłeś starego człowieka, działasz pod wpływem emocji i jesteś pełen empatii. Jesteś osobą twórczą i masz artystyczną naturę. Jesteś pewny siebie i bywasz impulsywny.

Kobieta
Myślisz logicznie i analitycznie. Przed ocenieniem kogoś lub czegoś, musisz przemyśleć wszystko bardzo dokładnie i rozważyć wszelkie „za” oraz „przeciw”. Jesteś optymistą pełnym pozytywnej energii, którą czują wszyscy wokół. Jesteś też perfekcjonistą.

#5

Kolumny
Jeśli pierwsze, co zobaczyłeś to kolumny, oznacza to, że Twoje poglądy na świat uniemożliwiają Ci osiągnięcie wszystkiego, czego w życiu pragniesz. Zamknąłeś się w swojej strefie komfortu. Jesteś też marzycielem, przez co niekiedy życie realne umyka Ci niepostrzeżenie.

Mężczyźni między filarami

Jeśli zobaczyłeś sylwetki ludzi, oznacza to, że jesteś wolnym człowiekiem i nic Cię ni ogranicza. Jesteś wrażliwą osobą o dobrym sercu. Twoje zachowanie często wpływa na ludzi.

#6

Twarze
Jesteś ekstrawertykiem, który czerpie energię z otoczenia. Dlatego byłoby dla Ciebie najlepiej, gdybyś otaczał się ludźmi pozytywni, a nie takimi, którzy wiecznie są przygnębieni, smutni oraz rozgoryczeni życiem.

Świecznik
Masz introwertyczne skłonności i obawiasz się świata zewnętrznego. Najlepiej czujesz się w swoim towarzystwie lub najbliższych Ci osób. Możesz osiągnąć wiele, jeśli tylko porzucisz swoje obawy.

#7

Kobieta
Kobieta z ugiętymi kolanami i głową schowaną pomiędzy nimi, nakrytą dłońmi, wskazuje na chęć schowania się i obrony przed czymś. Dostrzeżenie jej jest oznaką zmęczenia umysłowego lub wewnętrznego żalu. Być może znajdujesz się teraz w bardzo trudnej sytuacji i obawiasz się poważnych zmian. Boisz się, że Twój świat wywróci się do góry nogami.

Może to też oznaczać, że tkwisz w toksycznym związku i obawiasz się swojego partnera. Zabiera Ci on pozytywną energię i nie daje Ci wystarczającej przestrzeni.

Zastanów się nad tym, co sprawia, że źle czujesz się w swoim życiu i skoncentruj się na naprawianiu go. Jeśli zmiana jest nieunikniona i dobra dla Ciebie, warto, aby nastąpiła, jak najszybciej…

Czaszka
Stoisz teraz przed trudnymi wyborami, ale radzisz sobie z nimi. Każdy z nich czyni Cię osobą mądrzejszą i silniejszą. Oznacza ona również, że ciężko pracujesz, ale bardzo często nie czujesz się doceniony.

Uświadomiłeś/łaś coś sobie?

Polecane

Może Cię zainteresować