×

Ukryła zwłoki noworodka w szafie. Policja nie ma wątpliwości, że go skrzywdziła

30-latka ukryła ciało noworodka w szafie. Śledczy nie mieli wątpliwości, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Teraz wyrodna matka z Miejskiej Górki usłyszała zarzut zabójstwa swojego nowo narodzonego dziecka.

Najpierw ukryła ciało noworodka w szafie, później trafiła do szpitala

Ta zbrodnia jest naprawdę wstrząsające. 2 lipca policjanci znaleźli zwłoki noworodka w szafie, po tym jak do szpitala w Rawiczu trafiła jego matka. Lekarze dość szybko ustalili, że kobieta musiała dopiero urodzić, jednak nie było przy niej dziecka. Dlatego zaniepokojony personel medyczny powiadomił policję.

radiowóz policji
Imgur

Policjanci dokonali makabrycznego odkrycia

Policjanci zaalarmowani przez lekarzy, udali się do jej mieszkania w Miejskiej Górce. W szafie odnaleźli ciało malutkiego dziecka. Według informacji od rzecznika poznańskiej prokuratury, Michała Smętkowskiego, właściwie od razu było wiadomo, że dziecko nie zmarło przy porodzie:

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania tej kobiety i tam w szafie znaleziono zwłoki noworodka płci męskiej. Dziecko miało obrażenia głowy, które spowodowały jego śmierć

płaczący noworodek
Pexels

Ukryła ciało noworodka w szafie, teraz grozi jej dożywocie

Teraz Prokuratura Okręgowa w Poznaniu nie ma wątpliwości, że za śmierć dziecka jest odpowiedzialna jego matka. Na początku śledczy postawili jej zarzut zabicia dziecka w okresie porodu, jednak teraz zmienili kwalifikacje na zabójstwo. Na razie kobieta przebywa w areszcie tymczasowym. Grozi jej dożywocie.

________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij