×

Ukradli z Facebooka zdjęcie 8-latki, żeby stworzyć dziecięcą lalkę erotyczną

Uważaj, jakie zdjęcia publikujesz na Facebooku, szczególnie, jeśli umieszczasz tam zdjęcie swojego dziecka! Ta matka 8-latki otrzymała od przyjaciela wiadomość, która ją zszokowała. Mężczyzna widział ogłoszenie z dziecięcą seks-lalką, która do złudzenia przypominała córeczkę jego znajomej. Przestępcy ukradli z Facebooka zdjęcie 8-latki, żeby zarabiać w odrażający sposób.

Ukradli z Facebooka zdjęcie 8-latki

Kiedy zobaczyłam tę lalkę, która wygląda dokładnie jak moja córka, kliknęłam i zobaczyłam twarz, pozę, po prostu (…) zaczęłam płakać. Byłam zszokowana i zła.

— mówi Terri z Florydy, matka 8-letniej Kat.

O całej sytuacji dowiedziała się przez przypadek, od przyjaciela, który zauważył reklamę seks-lalki, do złudzenia przypominającej… córkę Terri.

„Wysokiej jakości seksowne laleczki dla mężczyzn, jak żywe” – głosiło hasło reklamowe pod zdjęciem. Na nim widniała erotyczna zabawka o twarzy małej dziewczynki.

Terri przeżyła szok, gdy dostrzegła, że lalka wygląda jak Kat, która na jednym ze zdjęć, dodanych przez matkę na Facebooka, siedzi ze skrzyżowanymi nogami, a w ręce trzyma pluszaka. Seks-lalka z ogłoszenia siedzi w takiej samej pozycji, ma identyczną fryzurę, a nawet takie same skarpetki jak 8-latka. Jest też podobnie ubrana.

Dziecięca seks-lalka na Amazon

Szybko okazało się, że seks-lalki, przypominające 8-letnią córkę Terri, do kupienia są nie tylko na różnych stronach z erotycznymi zabawkami, ale i… Amazonie. Cena? 559 $.

Kobieta przeżyła jeszcze większy szok, gdy zauważyła, że przy odrażającym produkcie nie brak pozytywnych recenzji od zadowolonych klientów.

Dobry pozycja, szczególnie w tych czasach.

— pisał jeden z recenzentów.

Terri zaczęła przeszukiwać sieć 12 sierpnia, po otrzymaniu informacji od przyjaciela. Bez trudu znalazła kilkanaście witryn, sprzedających tą odrażającą „zabawkę”.

Po interwencji matki, Amazon po czterech dniach usunął ogłoszenie. Jednak to nie rozwiązuje problemu. Według ustaleń NBC, na niektórych stronach lalka pojawiła się także… w nagiej wersji.

„Powinni zostać oskarżeni jako przestępcy seksualni”

Po tym, co się wydarzyło, matka 8-latki wypowiedziała wojnę sprzedawcom lalek dla pedofilów.

Powinni zostać oskarżeni jako przestępcy seksualni. Powinni zostać ukarani. A te strony muszą zostać zamknięte

— mówi rozżalona kobieta.

Terri połączyła siły z Child Rescue Coalition, która walczy z handlującymi nielegalnymi materiałami erotycznymi z dziećmi w roli głównej.

Im bardziej taki człowiek taki człowiek pochłania obrazy i filmy online, przedstawiające wykorzystywanie dzieci i kupuje lalki, spełniające jego fantazje seksualne, tym bardziej prawdopodobne, że będzie brutalnie znęcać się nad prawdziwym dzieckiem.

— tłumaczy Carly Yoost, szefowa organizacji C.R.C.

To najgorsza rzecz, jaka przydarzyła się mojej rodzinie.

— dodaje Terri. Wraz z organizacją zbiera podpisy pod petycją, której celem jest zakaz sprzedaży tego typu lalek w Stanach Zjednoczonych.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Child Rescue Coalition, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij