×

Ładna blondynka okradła mieszkańca Gdańska na 3000 zł. Policja udostępnia jej zdjęcie

Wypłaciła z bankomatu za pomocą karty płatniczej pieniądze. Sęk w tym, że karta i znajdujące się na niej środki nie należały do niej lecz mieszkańca Gdańska. Teraz poszukują jej sopoccy funkcjonariusze. Policja opublikowała wizerunek kobiety, która dopuściła się kradzieży.

Poszukuje jej policja. Ukradła pieniądze z karty mężczyzny

Zdarzenie miało miejsce pod koniec lipca w nocy na terenie Sopotu. Kobieta posłużyła się kartą płatniczą mieszkańca Gdańska dokonując kilku nieuprawnionych wypłat gotówki. Mężczyzna musiał w ten sposób pożegnać się w sumie z 3 tys. złotych.

Wizerunek kobiety

Sprawa została zgłoszona na policję, która wszczęła dochodzenie. Po przeanalizowaniu monitoringu funkcjonariusze ustalili, że za kradzież odpowiedzialna jest kobieta o blond włosach, której wizerunek opublikowano w sieci. Taka decyzja ma pomóc w zatrzymaniu złodziejki. Na chwilę obecną nie wiadomo, kim jest i w jaki sposób dopuściła się kradzieży.

KMP w Sopocie

Każdy, kto rozpoznaję kobietę z monitoringu, wie kim jest lub ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Można również zadzwonić pod numery 58 52-16-222, 58-52-16-338 lub 112. Informacje można przekazać także drogą mailową na adres komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

Rozpoznajesz ją?

KMP w Sopocie

Może Cię zainteresować

zamknij