×

Łysy mężczyzna ukradł 4 kilogramy lodów z kawiarni. Był w różowej sukience

Do niecodziennej sytuacji doszło w Kielcach. Łysy mężczyzna ukradł 4 kilogramy lodów w kawiarni. Jego znak rozpoznawczy to… różowa sukienka.

Ukradł 4 kilogramy lodów

Złodzieje wykorzystują różne sposoby, aby zmylić ewentualny pościg i utrudnić rozpoznanie. Maski, dziwne ubrania lub perfekcyjne zgranie w czasie, aby nikt nic nie widział. Kieliecki złodziej zastosował metodę na… sukienkę. Owszem brzmi to jak supertajemny sposób kradzieży, ale polega on na tym, że „zbrodni” dokonał… w sukience. Łysy mężczyzna ma jednak gust, albowiem przyodział się w kolor znany z różowej pantery.

Jednakże zabrakło mu finezji słynnego kota, albowiem zuchwałą kradzież udokumentowano na nagraniu oraz kilku zdjęciach świadków. Według jednego z internautów różowo-łysy złodziej zamieszkuje Katowicką Spółdzielnię Mieszkaniową i codzienne paraduje w innej sukience.

Na fanpage’u Kawiarni AleBabeczka, z której skradziono 4 kilogramy lodów, poinformowano o zdarzeniu:

Okradziono nas!! Nieznany mężczyzna około g.14 podszedl i wyjął z naszej lodowki 4kg bańkę z lodami!!! Mnie się to w głowie nie mieści!!!! Naprawdw wszystko musimy mieć pozamykane pod klucz????

Ukradł 4 kilogramy lodów
Facebook

Właścicielka opowiada o zdarzeniu

Okazuje się, że wiadomo już kim jest „sukienkowy złodziej”, a policja już miała z nim do czynienia. O całej sytuacji opowiedziała Aleksandra Chłodnicka, właścicielka kawiarni AleBabeczka w rozmowie z portalem kielce.naszemiasto.pl:

We wtorek około godziny 14 miała u nas miejsce kradzież. Pierwszy raz nas to spotkało i miejmy nadzieję, że ostatni. Nieznany do wczoraj mężczyzna, bo dziś już doskonale wiadomo kim jest, podszedł do naszej lodówki z lodami i ukradł całą bańkę lodów o smaku kinder bueno. Zabrał ze sobą i uciekł. O tyle jest charakterystyczny, że był ubrany w różową sukienkę. Sprawa została zgłoszona na policję, mamy też nagranie z monitoringu, ale też zdjęcia i nagrania od wielu osób. Wiemy już, gdzie mieszka, więc jest szansa, że poniesie konsekwencje, zwłaszcza że jest już znany policji.

Całe zdarzenie, choć z dużą nutką humoru, nie będzie miało zabawnego zakończenia. Na pewno nie dla złodzieja, który poniesie konsekwencje swojej kradzieży.

Ukradł 4 kilogramy lodów
Facebook

Ukradł 4 kilogramy lodów

Ukradł 4 kilogramy lodów
Facebook
Źródła: kielce.naszemiasto.pl, www.se.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij