×

Ukochana Piotra Żyły pozuje w bieliźnie i… atrybucie skoczków narciarskich

Ukochana Piotra Żyły zdecydowanie jest świadoma swojej urody i lubi ją eksponować. Teraz nadarzyła się ku temu świetna okazja, ponieważ nasz skoczek znowu znalazł się na pierwszych stronach gazet. „Przy takim dopingu Piter szaleje” – zauważyła jedna z internautek.

Piotr Żyła mistrzem świata!

Triumfował w pięknym stylu. Piotr Żyła po sobotnim konkursie w skokach narciarskich podczas mistrzostw świata na skoczni w niemieckim Oberstdorfie został mistrzem świata! Zdobył w konkursie 268,8 punktów.

Dzięki zwycięstwu w mistrzostwach, na konto Piotra Żyły wpłynęło 28 720 franków szwajcarskich. Ale wygrana w prestiżowych zawodach, oprócz pieniędzy oznacza również prestiż. Piotr Żyła znalazł się w centrum zainteresowania. Nie tylko polskich, ale i zagranicznych mediów.

Ukochana Piotra Żyły
Instagram

Ukochana Piotra Żyły w odważnej sesji

Podobno za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. W takim razie za sukcesem Piotra Żyły stoi jego 23-letnia ukochana. Marcelina Ziętek wspiera swojego chłopaka i to ona najmocniej trzyma za niego kciuki. W trakcie konkursu opublikowała na Instastory wymowną fotografię. Do zdjęcia, jak przystało na polską kibickę, pozowała z opaską w biało-czerwone kwiaty. Po zwycięstwie ukochanego, Marcelina popłakała się ze szczęścia.

Dzisiaj banan mi z buzi nie schodzi

– napisała na Instagramie.

Nie da się ukryć, że sukcesy Piotra Żyły przyczyniają się również do wzrostu popularności 23-latki.

Ukochana Piotra Żyły
Instagram

Po spektakularnym sobotnim zwycięstwie, Marcelinie przybyło na Instagramie 5 tys. obserwujących. Ziętek skorzystała z okazji i pochwaliła się efektem odważnej sesji zdjęciowej. I tym razem nawiązała do swojego związku z popularnym skoczkiem narciarskim. 23-latka pokazuje swoje wdzięki w sportowej bieliźnie, charakterystycznych butach i… narciarskich goglach.

Praca 🔥Wytrwałość 🔥Uczciwość 🔥 Pasja 🔥 mieszanka na spełnianie marzeń 🔥❤️

– napisała Marcelina.

Ukochana Piotra Żyły3
Instagram

W komentarzach natychmiast posypały się komplementy pod adresem Marceliny. Nie zabrakło również głosów, że to ona stoi za sukcesem Piotra Żyły.

No tak… przy takim dopingu Piter szaleje…

Wow Piotrek ma super dziewczynę

– czytamy w komentarzach pod postem.

Młoda, aspirująca aktorka, przedtem znana głównie z seriali TVN-u, teraz ma swoje „pięć minut” i umiejętnie wykorzystuje czas u boku znanego skoczka. Niechętnie dodaje zdjęcia z ukochanym na Instagramie, ale umiejętnie podsyca zainteresowanie relacją ze skoczkiem.

Również na profilu Piotra Żyły od wielu miesięcy pojawiają się zdjęcia, które dowodzą, że skoczek jest szczęśliwie zakochany. A nie od dziś wiadomo, że szczęście w miłości przekłada się na sukcesy w innych dziedzinach życia!

Ukochana Piotra Żyły
Instagram

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij