×

Niebieskie UFO dostrzeżone nad Hawajami! W sieci pojawiły się liczne nagrania

Przed kilkoma dniami dostrzeżono niebieskie UFO nad Hawajami. Niezidentyfikowany obiekt miał przemieszczać się szybko i ostatecznie wpaść do oceanu. W sieci pojawiły się liczne nagrania z tego momentu.

Niebieskie UFO nad Hawajami

Jak wynika z doniesień zagranicznych mediów, niezidentyfikowany obiekt latający (ang. UFO – unidentified flying object) był widziany nocą 29 grudnia 2020 roku nad wyspą Oahu należącą do amerykańskiego stanu Hawaje. Według relacji licznych świadków, niebieski obiekt przemieszczał się szybko i ostatecznie wpadł do oceanu.

Zdaniem jednego ze świadków, który postanowił śledzić UFO samochodem, obiekt ten „był długi, jak słup telefoniczny”. Okoliczni mieszkańcy zgadzają się z tymi słowami, choć żaden nie był w stanie stwierdzić, co tak naprawdę widział. Część osób zdecydowała się nawet zadzwonić na numer alarmowy.

Popatrzyłam w niebo i natychmiast zadzwoniłam do męża i moich bliskich. Byłam roztrzęsiona. Pytałam, czy widzą to, co ja. Wszyscy odpowiedzieli, że tak. Nie mam pojęcia, co to było. Ten obiekt przemieszczał się bardzo szybko

– relacjonuje jedna z kobiet, która widziała przemierzający się obiekt.

O „hawajskim UFO” zrobiło się na tyle głośno, że sprawą postanowiła zająć się amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa (FAA). Jednakże urzędnicy agencji nie posiadali żadnych informacji na temat latających obiektów w momencie i miejscu zdarzenia. Nie odnotowano również żadnych zdarzeń, takich jak wypadki lotnicze w tym obszarze. Lokalna policja również nie potrafiła tego wyjaśnić.

Niebieskie UFO można zobaczyć na poniższych filmach.

Czym jest UFO?

Wbrew pozorom skrót UFO nie stosuje się do nazywania pojazdów kosmitów. Pierwszy raz użyło go amerykańskie wojsko, aby określać niezidentyfikowane obiekty latające. Zwykle chodziło o nieznane modele samolotów bojowych bądź przypadkowe obiekty, których pilot nie rozpoznał (np. balony meterologiczne).

Według serwisu Space.com, powyższe nagranie jest ostatnim zarejestrowanym przypadkiem UFO w 2020 roku. Na terenie USA oraz także całego świata co roku notuje się dziesiątki obserwacji takich obiektów.

Źródła: www.hawaiinewsnow.com, next.gazeta.pl, podroze.onet.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować