×

Uczestniczka Googlebox złamała szczękę. Wcześniej nieświadomie zażyła narkotyki

Uczestniczka Googlebox złamała szczękę. Gwiazda programu doznała poważnego wypadku. W momencie tragedii była pod wpływem substancji odurzających. Twierdzi jednak, że ich nie zażywała.

Cały świat to ogląda

Program Gogglebox niemal na całym globie cieszy się wielką sympatią ze strony widzów. Fani wywodzącego się z Wielkiej Brytanii reality show z zapartym tchem obserwują jak ludzie tacy jak oni reagują na najpopularniejsze seriale, filmy czy programy rozrywkowe. Szczere i nierzadko bardzo dosadne komentarze stanowią przednią rozrywkę. Również Australijczycy uwielbiają śledzić nastroje uczestników Googlebox. Jedną z ulubienic widzów jest 34-letnia Isabelle Silbery, która w towarzystwie swojej przyjaciółki komentuje oglądane programy. 

Niestety ostatnie dni nie były najlepszymi w życiu kobiety. Celebrytka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, przedstawiające przerażająco zakrwawioną twarz. Uczestniczka reality show w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia trafiła do szpitala po strasznym incydencie, do którego doszło w jej domu. W opisie fotografii wyjaśniła, jakie były okoliczności wypadku. Okazuje się, że w chwili incydentu 34-latka była pod wpływem narkotyków. Poszkodowana zarzeka się jednak, że nie niczego nie brała.

Złamana szczęka nie powstrzyma mnie przed celebrowaniem Świąt. Stroma klatka schodowa + napoje + narkotyki znalezione w moim organizmie, których sama nie spożyłam = Boże Narodzenie przez słomkę.

Uczestniczka Googlebox złamała szczękę

Silbery wyraziła wielką wdzięczność w stosunku do swojego narzeczonego Alexa, który wspiera ją w trudnych chwilach.

Mogło być o wiele gorzej, więc jestem cholernie wdzięczna – także temu mężczyźnie [Alex Richards], który jest teraz całym moim życiem jako pielęgniarka, szef kuchni i po prostu najlepsza pomoc o jaką mogłam prosić.

Dokładne okoliczności wypadku póki co nie są znane, jednak wiadomo, że do incydentu doszło niedługo po poronieniu, którego doznała 34-latka. W listopadzie Isabelle ogłosiła:

Byłam w ciąży, a potem już nie byłam.

Bolesne poronienie

Celebrytka bardzo mocno przeżyła stratę ciąży. Zwierzała się swoim fanom z tego, co czuła.

Poronienie jest takie trudne… a po tym, jak sama go niedawno doświadczyłam wysłuchałam historii innych kobiet i par, zdaję sobie sprawę, jak powszechne jest to zjawisko.

Isabelle wyznała, że pomoc ze strony najbliższych była nieoceniona po doświadczeniu poronienia. Przez cały czas mogła liczyć na ich wsparcie.

Już na początku ciąży podzieliliśmy się szczęśliwą wiadomością z naszymi przyjaciółmi i rodziną i nie żałujemy tego, ponieważ pozwoliło nam to później być tak dobrze wspieranymi, gdy przechodziliśmy przez trudne chwile.

Z pewnością również teraz, dochodząc do siebie po ciężkim wypadku celebrytka będzie mogła polegać na swojej rodzinie i przyjaciołach.

Fotografie: Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij