×

Big Brother: Uczestnicy nie wiedzą o pandemii! Stacja potwierdza, że nikt im nie powiedział

Wyobrażacie sobie sytuację, że cały świat staje na głowie, a wy będąc w telewizji, nic o tym nie wiecie? W Big Brotherze uczestnicy nie wiedzą o pandemii!

Uczestnicy nie wiedzą o pandemii

Taka jest obecnie sytuacja mieszkańców niemieckiej edycji Big Brother. Od początku lutego zostali odizolowani od świata zewnętrznego w dwóch domach na terenie studia MMC w Kolonii-Ossendorf. Patrząc na kolejne odcinki nowi mieszkańcy zostali najwyraźniej poproszeni, aby nie mówić o rozwoju pandemii koronawirusa.

Jednak wcześniej mieszkańcy zostali sprawdzeni pod kątem choroby Covid-19. We wszystkich przypadkach, zgodnie z oczekiwaniami, wynik był negatywny. Jednak pandemia nadal ma wpływ na „Wielkiego Brata”. Jak zarzeka się stacja odpowiedzialna za program Sat.1., wszelkie koncerty i występy, które mają się odbyć, nie będą miały publiczności.

W Niemczech jest obecnie 5426 przypadków zarażenia, a 11 osób zmarło. Potwierdzono, że 46 pacjentów wyleczono.

„Jeśli zajdzie taka potrzeba to się ich poinformuje”

Wprowadzono także „specjalne środki higieny”, aby chronić zawodników i członków załogi przed potencjalnym zakażeniem. Nadawca broni swojego stanowiska, aby utrzymać uczestników w niewiedzy. Przyznaje jednak, że istnieją pewne okoliczności, w których mogliby nagiąć reguły. Przedstawiciele stacji Sat.1 powiedzieli, że w przypadku choroby krewnego zakaz informacji zostałby zniesiony:

Oczywiście, mieszkańcy zostaną poinformowani, jeśli będzie ku temu powód. O tym, jakie informacje są przekazywane mieszkańcom z zewnątrz, decydujemy również w porozumieniu z ich krewnymi.

Będąc w takim programie wolelibyście mieć dostęp do informacji czy żyć w błogiej niewiedzy?

Źródła: extra.ie, www.watson.de, www.tag24.de, www.dwdl.de
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować