×

19-latek zaciągnął nauczycielkę do pustej sali. Później brutalnie ją wykorzystał

Niejednokrotnie słyszeliśmy już o przypadku, w którym to nauczyciel bądź nauczycielka molestowała swoich uczniów. Tym razem było jednak zupełnie odwrotnie. Nastoletni uczeń zafundował bowiem pracującej w szkole w szwedzkiej miejscowości Nässjö 30-letniej nauczycielce prawdziwe piekło. I choć jej koszmar zaczął rozgrywać się już w połowie września, mrożąca krew w żyłach prawda ujrzała światło dzienne dopiero teraz.

Gehenna nauczycielki

Horror nauczycielki trwał od dobrych kilku tygodni. Przez ten czas była nękana i zastraszana przez swojego 19-letniego ucznia, który przyszedł na świat w syryjskim Damaszku. Ucznia, który próbował zmusić starszą kobietę do seksu pod groźbą uprowadzenia jej członków rodziny, o czym poinformował ją poprzez portale społecznościowe. Kobieta początkowo zupełnie nic sobie z tego nie robiła. Bała się, jednak pozwoliła zatrzymać sobie te informacje dla siebie.

Pewnego dnia nie wytrzymał

Kiedy okazało się, że nauczycielka nie ma zamiaru oddać się swojemu uczniowi, 19-latek postanowił sam dobrać się do 30-latki. Pewnego dnia, kiedy nikt nie widział, wepchnął kobietę do jednej z sal lekcyjnych, zamknął drzwi, po czym bez najmniejszych skrupułów się na nią rzucił i wykorzystał seksualnie.

„Nie mogę się oprzeć Twojemu ciału”

Nauczycielka swoim traumatycznym przeżyciem podzieliła się na swoim blogu, gdzie przyznała, że błagała ucznia, aby przestał. Podkreśliła również, że „czuła się, jak króliczek, w którego celuje myśliwy”. Co na to wszystko uczeń? Jak sam stwierdził, „nie mógł się oprzeć jej ciału”.

 

Poruszająca reakcja ze strony rodziny chłopaka

Kiedy wstrząsająca prawda ujrzała światło dzienne, w obronie młodego oprawcy stanęła jego rodzina. Rodzina, która stwierdziła, że gwałt „mógł być efektem nieporozumienia między nim, a nauczycielką”.

Mój syn nie jest taki. Jesteśmy tradycyjną rodziną, a on nigdy by czegoś takiego nie zrobił – powiedziała matka 19-latka

Ojciec również był zaskoczony oskarżeniami, które padły pod adresem nastolatka. Stwierdził, że „nie musi nikogo gwałcić, bo zawsze ma dziewczyny”.

Uczeń został zatrzymany

Mimo tłumaczeń i usprawiedliwień rodziny, młody sprawca został już zatrzymany i oskarżony o gwałt. Dowodem na wiarygodność zeznań nauczycielki miały być chociażby wiadomości, które przesyłał do niej jej podopieczny. Na chwilę obecną nie wiadomo, jaka kara zostanie wymierzona 19-latkowi. Wiadomo jednak, że ten nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów.

Pixabay

Nastolatek już wcześniej był aresztowany

19-latek już wcześniej był znany szwedzkiej policji. W przeszłości był wmieszany w przestępstwa na tle narkotykowym, a także zdarzało mu bowiem okradać sklepy. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mu się natomiast molestować drugiej osoby.

Sytuacja, której można było uniknąć

Czy zastraszanie musiało się skończyć gwałtem na nauczycielce, aby prawda o zwyrodniałym nastolatku ujrzała światło dzienne? A może wystarczyłoby tylko odpowiednio wcześnie zareagować zgłaszając całą sprawę odpowiednim służbom?

Pamiętajcie, że takie sytuacje nie mogą czekać. Kiedy widzicie coś niepokojącego w zachowaniu drugiej osoby, reagujcie, póki nie jest jeszcze za późno.

Polecane

Może Cię zainteresować