×

Tata umieszcza kamerę w pokoju synka. Kiedy przegląda nagranie, zauważa dziwne zachowanie żony…

Tyrone Morris jest przykładnym ojcem i zakochanym mężem z RPA. Kiedy urodził mu się syn, umieścił w pokoju dziecka kamerkę, która miała strzec jego bezpieczeństwa.

Pewnego dnia, gdy przeglądał nagrania, natknął się na fragment filmiku, na którym widać, jak jego żona Caryn uśpiła synka i nagle bez wyraźnego powodu położyła się na podłodze. Trzeba przyznać, że wyglądało to naprawdę przerażająco na pierwszy rzut oka…

youtube
youtube

Tyrone był bardzo zdziwiony zachowaniem żony.

Przypominało mu ono scenę niczym z horroru Paranormal Activity, kto z nas nie przestraszyłby się ani trochę widząc coś takiego?

Zawołał ją i zapytał, o co chodzi. Okazało się, że kobieta odłożyła malucha do łóżeczka na drzemkę, a miała świadomość tego, że ma on lekki sen. Mając wiele rzeczy do zrobienia, pod żadnym pozorem nie chciała go obudzić skrzypiącą podłogą.

To dlatego postanowiła opuścić pokój w bardzo nietypowy sposób:

Kiedy mąż dowiedział się, co było powodem dziwnego zachowania żony, był wzruszony, ale i rozbawiony. Postanowił, że opublikuje filmik w sieci.

Okazało się, że internauci mieli na początku bardzo podobne skojarzenia. Wielu z nich zastanawiało się czy kobieta, aby na pewno nie jest opętana lub… chora psychicznie.

Prawda jest jednak taka i zna ją każdy rodzic: „Nie sztuką jest uśpić, sztuką jest odłożyć tak, aby się nie obudziło”.

Może Cię zainteresować

zamknij