×

Tydzień wielkiej promocji w Biedronce. Takich cen jeszcze nie było!

Tydzień wielkiej promocji w Biedronce już trwa. Obniżki cen dotyczą głównie mięsa – w ofercie dyskontu znajdziemy m.in. udko za 1 złoty, karkówkę i sznycla za 2 złote. Dzisiaj dodatkowo mięsne produkty będzie można obficie popić piwem – sklep ogłosił akcję promocyjną na piwo „6+6 gratis”. Tym razem coś dla fanów polskich smaków…

Tydzień wielkiej promocji w Biedronce

W Biedronce rozpoczyna się tydzień dla mięsożerców i wielbicieli grilla. Wielka promocja na mięso potrwa przez tydzień.

I tak, sieć sklepów przygotowała coś dla fanów grillowanego mięsa. Klienci kupią skrzydełka z kurczaka w marynacie BBQ za 1,29 zł (100 g) oraz mięso z uda kurczaka na patyku red hot chilli za 1,79 zł (100 g), a do tego karkówkę w marynacie czosnkowo-ziołowej za 2,29 zł (100 g), boczek grillowy w marynacie za 7,99 zł (1 opakowanie) i sznycel z fileta piersi kurczaka o smaku sweet chili lemon (2,19 zł za 100 g).

Do promocyjnej oferty trafiły też kiełbaski zawijane na patyku (8,99 zł za opakowanie) i szaszłyk drobiowy z chorizo albo z indyka z papryką i cukinią, kolejno za 9,99 i 8,99 zł za opakowanie.

Również amatorzy smażenia i pieczenia znajdą coś dla siebie. Na przykład kaszankę wieprzową za 2,99 zł za 500 g (cena przy zakupie 2 opakowań) i kiełbasę śląską za 4,99 zł za 550 g (cena przy zakupie 2 opakowań, oferta ważna tylko z kartą „Moja Biedronka”, obowiązuje do 10 czerwca 2020).

W akcji promocyjnej Biedronki znajdziemy też kiełbaski z kurczaka za 5,99 zł (cena za opakowanie przy zakupie 2 sztuk) i kiełbaski z szynki śląskie i białe w cenie 9,99 zł za opakowanie.

Raj dla piwoszy – promocja tylko dzisiaj

Biedronka ogłosiła również akcję promocyjną na piwo „6+6 gratis”, ale ta obowiązuje tylko przez jeden dzień – w poniedziałek (8 czerwca). To podobna akcja do tej oferowanej podczas majówki (wtedy klienci przy zakupie 12 piw, kolejne 12 butelek ostawali gratis). Tym razem przy zakupie 12 butelek piwa, 6 najtańszych będzie darmowa.

Promocja obowiązuje w ponad 3 tysiącach sklepów w Polsce. Limit wynosi 24 piwa na każdego klienta, a warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie karty „Moja Biedronka”.

Piwa objęte akcją promocyjną to: Corona Extra, Cubanisto Rum Flavoured Beer, Beck’s Blue, Beck’s i Bud. W ramach promocji można mieszać butelki i marki.

Jak informuje sieć sklepów, oferta obowiązuje do zamknięcia sklepu lub do wyczerpania zapasów.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Pixabay

Może Cię zainteresować