×

„Ty mała znów zarosłaś”. Nowy HIT Sławomira podbija YouTube

Sławomir to gwiazda polskiej muzyki, która jest dzisiaj znana dosłownie każdemu. Jego utwory mają miliony wyświetleń, a liczba fanów wokalisty wciąż wzrasta. O jego popularności świadczy chociażby utwór pt. „Miłość w Zakopanem”, który był w Polsce najczęściej odtwarzanym kawałkiem w serwisie YouTube w 2017 roku.

Kolejny HIT!

Teraz nadszedł czas na kolejny HIT Sławomira. Jesteście gotowi?

„Ty mała znów zarosłaś” – taki tytuł nosi nowy kawałek gwiazdy rock-polo. Zanim jednak utwór pojawił się na YouTube, Sławomir przygotował krótką zapowiedź na jednym ze swoich profili społecznościowych.

Strzał w dziesiątkę

W ciągu zaledwie godziny, odkąd pojawił się na YouTube, utwór „Ty mała znów zarosłaś” został odtworzony ponad 70 tysięcy razy. Na chwilę obecną ma już ponad 2,7 miliona wyświetleń! To kosmiczne statystyki patrząc na to, że klip w serwisie YouTube pojawił się 19 marca.

No i znowu Sławomir podbije Polskę „Ni mom hektara” – hit lata. „Miłość w Zakopanem” – hit zimy, a to będzie hit wiosny. Sławomir na każdą porę roku (na jesień też się coś znajdzie) – piszę w komentarzu jedna z osób.

Wow Sławomir! Jaki wynik :o Gratulacje! Mam nadzieje, ze Twój hit przywoła wiosne :D – pisze kolejna.

O wiele lepsza niż Miłość w Zakopanem moim zdaniem ♥️♥️ Piosenka wpada w ucho! – czytamy dalej.

Fani Sławomira są zachwyceni nowym utworem gwiazdy. Czyżby kawałek „Ty mała znów zarosłaś” pobił popularność utworu „Miłość w Zakopanem”? Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na rozwój sytuacji!

W teledysku wzięła udział zarówno żona samego Sławomira, jak i paczka jego przyjaciół.

HIT „Ty mała znów zarosłaś” zamieszczamy poniżej. Daj znać, czy Ci się podoba ?